Šťastný nový rok 2015 praje TakUrčitee!

31.12.2014 / Denis Bohumil Schvarcz
PF 2015 (photo: Martin Cejo Bosák)

PF 2015 / (photo: Martin Cejo Bosák)

Priatelia, kamaráti. Prežili sme spolu skvelý rok. Športu v ňom bolo požehnane, takmer toľko, ako volieb v supervolebnom roku. ZOH v Soči, MS vo futbale, k nim niekoľko významných úspechov slovenských reprezentantov (nezabudli sme, Dominika). Zažili sme veľa niekedy priam euforickej radosti (Španielsko, 2:1), niekoľko sklamaní (najmä pripravených hokejovými reprezentantami). Aj preto je šport našim obľúbeným zdrojom emócií. 

PF 2015

V mene celej redakcie, všetkých pravidelných aj občasných prispievateľov vám prajeme rýchlu rekonvalescenciu po silvestrovskej noci a do roku 2015 najmä pevné zdravie. Športoví lekári (a nielen oni) sú nepochybne skvelí ľudia, prajeme im ale čo najmenej práce. Okrem toho veľa radosti, lásky a spokojnosti. Nech sa vám všetkým dobre darí! 

Športovcom želáme okrem zdravíčka aj to pravé športové štěstíčko a samozrejme čo najviac úspechov. A ak náááhodou prídu prehry, nech sa z nich čo najskôr otrasú, poučia a pri najbližšej príležitosti ich súperom oplatia. 

Za vašu trvalú čitateľskú priazeň Takurčitee ďakujeme. Tešíme sa do čítania v novom roku! Bodaj by sme vás bavili ako doteraz :)

So srdečným pozdravom,

Bohumil Stejskal

Telovýchovný vedúci

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár