SLOVENSKO – ISLAND ...priateľský zápas

17.11.2015 / Stewo Biroš
Tri - dáme im večer tri góly, ukazuje asistent trénera našim hráčom na tréningu. (photo: SITA/Milo Fabian)

Tri - dáme im večer tri góly, ukazuje asistent trénera našim hráčom na tréningu. / (photo: SITA/Milo Fabian)

V Žiline kope Slovač Island bez Škrtela i Hamšíka, neuveriteľné, ale borcom ešte našli voľné miesto v salóne. Myslím to na skurke. Že ujo dolepozerajsa Kozák zvolil za kapitána reprezentácie middlefingra Ďuricu, o tom si tiež vysmiato myslím svoje, mladosť ale nekúpiš, starobu nepredáš, tak mu treba. Na zdravie, Adam.

Ostrovný Island je v legitímnom štádiu polročnej polárnej noci, aj tu však svitlo, že povinný novembrový tréning na revolučnej slovenskej hrude bude treba uhrať bez zranených hviezd kubatúry A. Očakávajte testovací tím, tí čo to dáte podvečer za “peňeži” a “lajv”, zajtra aj kvalitnú nádchu.

Uviesť kurzy bude dnes zbytočné ako postaviť na Islande asfaltku, určite ale nezabudnite, že večer hrajú svoje i Nemci, Holanďania, Francúzi, Angličania, proste “iní” futbalisti. Hej, myslel som to dvojzmyselne.

Užívajte voľno, slobodu a hlavne nemosúrte sa. Veď práve dnes sme sľúbili si lásku …

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2015. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár