Tipovačka bez stresu: Koľko bodov získa Slovensko na MS 2016?

03.05.2016 / Denis Bohumil Schvarcz
 (photo: )

Majstrovstvá sveta v hokeji 2016 sú ako sa hovorí na spadnutie. Neboli by sme to my, keby sme vám nedali možnosť zahrať si o niečo pekné. Použiť svoje znalosti a emócie a odhadnúť, ako budú Slováci reprezentovať Hokejovú republiku na ruských ľadoch. Nech sa páči, vitajte v Tipovačke bez stresu. 

O čo hráme

Hlavnou cenou je nádherná mikina, druhou tričko a pre troch tretích najúspešnejších hráčov vankúšik (viď obrázok vyššie). Všetko v národných farbách a motívoch. Cenou útechy tričko a športová fľaša s logom TakUrčitee, pre zmenu v našej farebnej kombinácii. Vyhrá vás teda spolu päť. Na rozdiel od televízora, ktorý keby ste chceli vyhrať, museli by naši priniesť z Ruska zlato, výhry od nás si budete môcť užiť ešte počas šampionátu. 

 

Ako hráme Tipovačku bez stresu

V Petrohrade odohrá reprezentačný výber sedem zápasov. Z nich posledné tri proti top favoritom skupiny. Tie sú naplánované na záver diania, na konci budúceho týždňa. Dôležitejšie budú prvé štyri duely Slovenska, v nich sa môže rozhodnúť o úspechu, respektíve neúspechu na turnaji. Preto sa víťazom našej Tipovačky stane ten, kto bez stresu a kŕča uhádne, koľko bodov získa výber trénera Cígera práve v zápasoch s "rovesníkmi". 

Pomocným kritériom bude počet gólov v týchto štyroch petrohradských dueloch. Ak vás teda počet bodov bez stresu natipuje viac, šťastným výhercom sa stane ten, kto uhádne aj presný počet gólov, prípadne sa k nemu čo najviac priblíži. Zápasy, o ktorých hovoríme, sú tieto:

Sobota 7.5. Slovensko - Maďarsko

Nedeľa 8.5. Slovensko - Francúzsko

Utorok 10.5. Slovensko - Nemecko

Streda 11.5. Slovensko - Bielorusko

Slovensko teda môže získať 0 až 12 bodov. Pozrite sa do vyleštenej gule, na dno kávového pohára, vytiahnite ošúchané karty. Číslo, ktoré uvidíte, nás zaujíma. Ak bude správne, šatník doplníme možno práve vám. 

Do kedy hráme?

Dôležité: Zapojiť sa môžete do nedele 8.5., do 19:00. Súťaž potom vyhodnotíme medzi zápasmi s Bieloruskom a Kanadou v druhej polovici budúceho týždňa.  

Tak, a teraz smelo do tipovania. 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár