EPL: Už dnes Chelsea - Liverpool

16.09.2016 / Stewo Biroš
Chelsea a Liverpool dnes skrížia úsmevy na Stamforde.  (photo: SITA/AP Photo/Adam Davy)

Chelsea a Liverpool dnes skrížia úsmevy na Stamforde. / (photo: SITA/AP Photo/Adam Davy)

Coutinho má 67 kíl, z toho 52 v stehnách. Verte neverte, na Stamforde sa večer každopádne tešte na kvalitné kopačky aj v tých najmenších veľkostiach.

CHELSEA – LIVERPOOL 

Keď niesli naposledy Johna Terryho z Liberty Stadium po remíze 2:2 na nosidlách, veril som, že jeho prah bolesti kdesi v nekonečne by teoreticky mohol skrátiť nariadených 10 dní odpočinku s natiahnutými väzmi na päť, telo ale neoklameš. V každom prípade borec, keď ste videli záver zápasu, potom že ozaj hej. Menej obdivu chovám k zvláštne naklonovaným i nakloneným končatinám navrátilca Davida Luiza, v prípade že ho Conte riskne, ďalší kučeravý debut za Blues vidím na minimálne jeden letálny kiks. O čo je Fabregas pomalší, o to Eden rýchlejší. Alfa omega modrých.

Kloppovci rozdrvili v ostatnom kole majstra z Leicestru na umelé hnojivo /4:1/, riešiť koho z ofenzívneho pretlaku Firmino, Sturridge, Mané, Lallana, Origi, Ings, či Ojo poslať na pľac skôr je viac, než zavrieť oči a kliknúť Flašíkovej na fejse lajk. Škrtel už neroztrhne Costovi lacerálny ligament, na červenú nevsádzajte. Hlavný rozdiel v tímoch cítim jednoznačne v gólmancoh. I keď Courtois pôsobí znudene a určite už nie ako superhero z poväčšiny minulej sezóny, Mignolet v bráne Reds straší o to viac, o čo viac položíte na červenú.

Mané strelí gól. Liverpool neprehrá.

Predpokladané zostavy

Chelsea (4-1-4-1): Courtois; Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta; Kanté; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Costa
Liverpool (4-3-3): Mignolet; Clyne, Matip, Lucas, Milner; Lallana, Henderson, Wijnaldum; Mané, Sturridge, Firmino

Pri stávkovaní pozor na šťastenu. Je verná každému, neverná všetkým ...

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2016. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár