EPL: Conte proti Wengerovým rýchlikom

24.09.2016 / Stewo Biroš
Theo Walcott. (photo: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Theo Walcott. / (photo: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Viete prečo začal Brat Piť? Lebo prestal Piť Sampras.

MAN UNITED – LEICESTER

Keď dnes Jose nedochráme v Divadle snov Líške hnáty, na Old Trafford najprv vyvesia banner Lose Mourn-ino a potom pri soche sira Matt Busbyho vysypú devilpozitívom kamión trankvilizérov, každému aj s vedrom vodky na zapitie. Rooney, Ibra, Pogba, akože R.I.P. And nothing else maddens.

LIVERPOOL – HULL

Odkedy sadol do kresla červených ujo Klopp, mužstvo strelilo v lige 15 gólov spoza 16-ky, viac ako ktorýkoľvek tím v jej pelotóne. Mané s nenapodobiteľným legatom dolných končatín fičí doslova v zverskej forme, na nejakého Škrtela pri Mersey si dnes nespomenie už ani Martin v Dueli. Hullské Tigre ladia Edur. Akože Get back, a za nula. A už žiadne „faky“, Mr. Klopp.

ARSENAL – CHELSEA

Nedajte sa okabátiť Cescovými dvoma pohárovými gólmi, Babrezas je pomalý, nemá drajv a hlavne nevie brániť. Španiel prosíka Conteho o miesto v opening 11, ak ho ale Talian proti Wengerovým rýchlikom naozaj postaví od začiatku, v bitke o Londýn urobí hneď prvú chybu. Aj poslednú.

A mám jeden dobrý aj o Cibulkovej. To nabudúce.

Dopremierligotania, amigos.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2016. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár