Marco Mirelli - Marek Liso

04.11.2016 / Denis Bohumil Schvarcz
Marek Liso. (photo: Archív M.L.)

Marek Liso. / (photo: Archív M.L.)

Zakladateľ a riaditeľ Image House for Men MARCO MIRELLI, lídra na trhu v pánskom odievaní, zahraničím považovaný za „Bentley“ v odievaní na mieru a tvorbe individuálneho štýlu. MARCO MIRELLI sa za 16 rokov svojej existencie stalo synonymom úspechu a vkusu.

Marek Liso /44/

Od ranného detstva som hrával futbal, takže z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že futbal vždy bol, je a bude spoločenským fenoménom číslo jeden. Budúcnosťou každej spoločnosti sú deti, a futbal je pre mnohé z nich platformou, ktorá napomáha pozitívne kreovať ich osobnosť. Život v kolektíve, láska k pohybu, dodržiavanie discplíny, toto všetko sú atribúty, ktoré formujú ich osobnosť a život. Zmysel pre tímovosť, spolupatričnosť, zaujatosť pre spoločný cieľ sú vlastnosti, ktoré posilňujú každého jedinca a teda i celú spoločnosť.

Myšlienka budovania kultúry odievania bola vždy súčasťou filozofie MARCO MIRELLI. Je veľa myšlienok, ktoré sa nikdy nezrealizujú a upadnú do zabudnutia, ale myšlienku vytvoriť rebríček „Najlepšie oblečení tréneri európskych futbalových líg“ – FEŠÁK NA LAJNE a vniesť tak do života spoločnosti trocha radosti a zábavy a zároveň vzdať hold a úctu práci slovenských trénerov sa nám za aktívneho prispenia partnerov projektu, podarilo zhmotniť do reality.

Prečo práve rebríček „Najlepšie oblečení tréneri európskych futbalových líg“? Futbalisti vždy boli estéti a z mnohých hráčov sú dnes tréneri. Mení sa ich rola, ale vzťah k odievaniu zostáva rovnaký. Zároveň sú dobrá reprezentačná vzorka rôznych štýlov odievania, pretože sú to reálni ľudia s vlastnou osobnosťou – identitou, ktorá sa prejavuje aj v ich odievaní.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár