Fešák na lajne: Peter Stoeger

04.11.2016 / Denis Bohumil Schvarcz
Peter Stoeger (photo: SITA/AP Photo)

Peter Stoeger / (photo: SITA/AP Photo)

Borussia Dortmund má svojského trénera. Aspoň čo sa štýlu obliekania týka. Veď posúďte sami - odborným okom ho zhodnotil Marek Liso z Marco Mirelli. Na záver nezabudnite hlasovať v tohtotýždňovom hlasovaní. 

Peter Stoeger – Borussia Dortmund

"Z pohľadu odievania a typológie môžeme s istotou povedať, že Peter Stoeger nie je taliansky typ.

Hoci muž je najkrajší v obleku, v Stoegerovom prípade to neplatí. Pokus o vytvorenie štýlu prostredníctvom obleku je možné názorne zdokumentovať na klubovom obleku v čase jeho pôsobenia v bundesligovom klube 1. FC Koln.

Napriek tomu, že má rád červenú farbu, ktorá ako akcent bola použitá pri všetkých doplnkoch, či už to bola kravata, vreckovka, opasok, topánky a dokonca aj náramok hodiniek, toto nie je štýl Petra Stoegera. Tento druh štýlu nevyjadruje jeho osobnosť a nie je ani v súlade s jeho typológiou tváre.

Športovo voľnočasový štýl je štýlom, ktorý vystihuje Petra Stoegera, pristane mu a v ktorom sa on sám cíti ako ryba vo vode a tak aj pôsobí. Uvolnene a sebavedomo. Jeho štýl je kombináciou prvkov voľnočasového a športového. Voľnočasový je zastúpený džínsami, semišovými topánkami, šálmi a športový teplákovými bundami, mikinami, bundami a vestami zo špeciálneho materiálu, teniskami a šiltovkami."

Džínsy, mikina a vesta tvoria základ štýlu Petra Stoegera

Hnev a radosť. Odlišné emócie. Emócii je veľa, ale osobný štýl je len jeden. Buď ho máš, alebo nemáš.

Bundy a šále, prvky štýlu Petra Stoegera do chladnejšieho počasia.

Outfit síce zladený, ale nie s osobnosťou Petra Stoegera.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2016. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár