EPL: Recept na vtáčiu chrípku

14.01.2017 / Stewo Biroš
Dele Alli. (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

Dele Alli. / (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

Na Slovensku vraj zúri vtáčia chrípka, ak ju nechcete schytať, nespite so sliepkou. A vsaďte radšej na kohúta. Vitajte znova na ostrovoch Vilka Dobyvateľa, priatelia.

TOTTENHAM – WEST BROM

Mauricio Mačetino naplnil v ostatnom kole všetky predpovede a nekompromisne knokautoval víťazné ťaženie Conteho modrej ekipy /2:0/, ticho potvrdiac to, čo sa momentálne asi málokto odváži napísať. Že /aj/ Spurs idú na titul. Pravdepodobnosť, že dnes doma na White Hart Lane zlomia Kohúty aj pruhovaných z Hawthorns je vyššia než spotreba toluénu v predmestí Fiľakova, kurzy 1.3 versus 11 radia zaručene vsadiť na Kanea alebo Alliho. Betón pulisovcov má puknúť už do polčasu. Ich vlastného rozpadu.

LEICESTER – CHELSEA

Úradujúci futbalový kráľ Albionu hostí najväčšieho favorita na toho budúceho a každý pokus o futbalovú logiku presviedča tipéra uveriť, že Chelsea v súčasnej fazóne nemôže prehrať dvakrát za sebou /spomínaná strata proti Tottenhamu/. Na King Power Stadium kopeme 5 versus 1.7, pokiaľ niektorému z Ranieriho líšok zázračne nezaberie Leucin, antioxidanty alebo kryokomora, v lige zo zenitu dávno padnuvší Leicester nemá doma nárok na viac ako bod. Neviem, či sa bude na Kanteho pískať, HAZARDujte však zásadne s Hazardom.

A stávkujte opatrne. Najhoršia vec na svete je zobudiť sa ráno mŕtvy.

Dopremierligotania, amigos.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár