TakUrčitee Podcast: Liga majstrov a tipovanie

16.02.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Bayern sa tešil. Päťkrát. Arsenal? Ani nie. (photo: SITA/AP Photo/Matthias Schrader)

Bayern sa tešil. Päťkrát. Arsenal? Ani nie. / (photo: SITA/AP Photo/Matthias Schrader)

Pôvodne sme chceli v tohtotýždňovom podcaste (k dispozícii na iTunes a SoundCloud) s Richardom Hanzlíkom privítať Fortunaligu. Richard však ochorel a tak budeme musieť Podcastové Tréneroviny natočiť na budúci týždeň. Alebo keď sa vylieči. Aby sme ale neochudobnili ani futbalových fanúšikov, vyrobili sme adekvátnu náhradu.

Liga majstrov s Martinom Petrom

Pokračuje totiž Champions League, prvými zápasmi prvého vyraďovacieho kola. S kolegom, s ktorým sa v rámci Športovky radi podpichujeme sme si v rámci rozprávania dali výzvu - budeme celú jar tipovať postupujúcich z dvojíc, ktoré určil žreb. Prešli sme si tak všetkých osem súbojov, výsledky Realu a Bayernu sme ešte v čase výroby nepoznali. Kto vyhrá, určí si po finálovom zápase svoju odmenu. 

Okrem toho sme si v druhej časti vymieňali historky z tipovania. Kto koľko najviac vyhral a prehral? Dozviete sa po reklame. Martin sa nevyhol ani Rýchlemu kolečku piatich otázok na záver.  Podcasty sú vhodné na cestu, ale počúvať ich môžete vlastne kedykoľvek. Neurazíme sa. 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár