TakUrčitee Podcast: Kto je vinný za PSG (+ tenisový Indian Wells)

09.03.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Tréner Emery si zlízol svoje. (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Tréner Emery si zlízol svoje. / (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Odveta Barcelony proti PSG bola taká kolosálna, že sme kvôli nej upravili podcastové plány pre tento týždeň. Pôvodne sme chceli hovoriť len o tenisovom turnaji v Indian Wells, ktorý ešte stále môže vyhrať Dominika Cibulková aj Martin Kližan. Tenis sme ale posunuli do druhej polovice epizódy číslo 7. 

Komu patrí koľko viny za vypadnutie PSG?

Ešte aj majster slova kolega Martin Petro ťažko hľadal slovné spojenia, ktoré by vystihli, čo sa včera stalo na Camp Nou (pozdravujeme katalánskych puristov). Pokúsili sme sa rozdeliť vinu za vypadnutie, ktoré predpovedali len najskalnejší priaznivci Barcelony medzi trénera Emeryho, hráčov na ihrisku a samozrejme rozhodcov. Rozum nám zostal stáť niekoľkokrát, reč sme našťastie udržali počas celej prvej časti najnovšej audio šou. A aby som nezabudol, Martina som sa opýtal, či veľmi plakal, keď Arsenal prehral aj druhý zápas s Bayernom 1:5. 

 

V druhej časti potom radíme tipérom, ako naložiť s turnajom Indian Wells, či aktuálnu slabšiu formu môžu napraviť fedcupové reprezentantky Anna K. a Rebecca Š.. Kto je favoritom pre Mareka Vaňousa z Digi Sport a Martina Petra? Stiahnite si podcast, alebo ho počúvajte na SoundCloud, prípadne iTUnes. A dajte nám spätnú väzbu a hodnotenie na iTunes. Nestojí nič, len pár kliknutí. Ďakujem

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár