Nočná Hokejová Liga: Zdeno v ťažkom pluse

16.03.2017 / Patrik Tatranský
J.T. Compher sa teší, Colorado sa v noci malo príležitosť sa usmievať. Raritná fotka z tejto sezóny NHL.  (photo: SITA/AP Photo/David Zalubowski)

J.T. Compher sa teší, Colorado sa v noci malo príležitosť sa usmievať. Raritná fotka z tejto sezóny NHL. / (photo: SITA/AP Photo/David Zalubowski)

Nebaví Vás študovať štatistické hieroglyfy na spravodajských športových stránkach, či pol hodinu pozerať zostrihy zápasov? Vybrali sme pre vás najzaujímavejšie momenty z Nočnej Hokejovej Ligy.

CALGARY 2 - 5 BOSTON, (Zdeno 0+1)

Medvedi sfúkli poriadne horúce plamene, Calgary sú najúspešnejším tímom za posledný mesiac. Zdeno nie len asistencia, ale aj jedna, dve, tri, nie, až štyri plusky! Tiež máte radi góly z polovice klziska? Pozrite si tento:

COLORADO 3 - 1 DETROIT

Červené krídla v tejto sezóne letia za dobrou pozíciou pre draft. O perie prišli aj na ľade beznádejne najhoršieho tímu v NHL. Tomáš Tatar sa zblízka prizeral prvému gólu J.T. Comphera v NHL.

ANAHEIM 2 - 1 ST.LOUIS

Káčeri ukončili päťzápasovú víťaznú šnúru bluesmanov. Poznáte Richarda Rakella? Začnite si na toto meno zvykať, mladý Švéd v noci strelil už svoj 30. gól sezóny.

PHILADELPHIA 4 - 0 PITTSBURGH

Z “Wednesday night rivalry” sa vykľul debakel pre minuloročných víťazov Stanley Cupu. Steve Mason si pripísal 33. nulu v kariére.

Patrik Tatranský

Patrik Tatranský

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár