O hokeji s predsedom najväčšieho fanklubu NHL tímu v Európe

12.05.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Matt Duchene (druhý zprava) z Colorada prijíma gratulácie spoluhráčov v drese Kanady na MS. (photo: SITA/AP Photo/Petr David Josek)

Matt Duchene (druhý zprava) z Colorada prijíma gratulácie spoluhráčov v drese Kanady na MS. / (photo: SITA/AP Photo/Petr David Josek)

Premiéra nového štúdia pre nahrávanie TakUrčitee podcastov! Hlavnou témou je hokej, inak to v týchto dňoch ani nejde. Hosťom bol predseda Eurolanche, fanklubu tímu NHL z Colorada. 

Podcast s Davidom Púchovským

Telovýchovný vedúci a David hovorili aj o tom, ako prežívajú majstrovstvá sveta fanúšikovia klubov NHL. David spomínal na zážitky z každoročných výletov na zápasy obľúbeného tímu, ako to funguje a čo všetko priaznivci môžu zažiť. Napríklad aj interview s Jeremym Roenickom pre NBC.

V druhej časti sa venovali ďalším aktivitám, ktorým sa David venuje - knihe o unesených deťoch a správe facebookového profilu Polície Slovenskej republiky.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár