Nech to všetko vyhrá predovšetkým Futbal

03.06.2017 / Stewo Biroš
Cristiano Ronaldo. (photo: SITA/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)

Cristiano Ronaldo. / (photo: SITA/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)

Džidži tvrdí, že futbal nie je viac ako obyčajná hra iba v troch prípadoch. Sú to tieto dva - Ak hráte finále Ligy majstrov.

JUVENTUS - REAL MADRID 

Stará dáma vybehne na Real v našponovaných podväzkoch nadržanej tínedžerky, Allegriho luxus vybrať si schému 4-2-3-1 alebo 3-4-2-1 podrží zidanovcov navyše ešte chvíľu v celkom slušnom šachu. Pusinky nestihnú doliečiť Daniela Carvajala a jediná dilema na štyri sa v Španielsku nateraz volá Bale alebo Isco.

Štatistiky prenechajte tým, čo v živote nevideli bikini, špekulácie ostatným, čo nečítali Nostradama, isté je jedno - titul si nemôžete zaslúžiť, titul môžete iba vyhrať. Oba tímy disponujú prílišnou dokonalosťou nato, aby sa dalo čokoľvek dôveryhodnejšie od toho tvrdiť, najčastejší tip odborníkov 1:1 s možným predĺžením a penaltami v závere radno brať ako alibisticky najlogickejšie.

Jedna teoretická tutovka by tu ale bola. Higuain nie je slabší Ronalda, Dybala Benzemu, hádanku Buffon - Navas nechám na vás.

Odstrelí Juve parnému valcu Realu vibrátor alebo pošle Gonaldo CR Boot-iful Džidžiho sny o víťazstve v Lige majstrov do večných lovíšť? Položme klubizmus nabok, doprajme férovku lepšiemu a hlavne - nech to všetko vyhrá predovšetkým Futbal.

Zážitoček, priatelia.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár