Pohárový podcast: Pozvánka na Slovnaft Cup

21.07.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Takto sa slovanisti radovali v Poprade, po výhre v minulom ročníku Slovenského pohára.  (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Takto sa slovanisti radovali v Poprade, po výhre v minulom ročníku Slovenského pohára. / (photo: SITA/Radoslav Maťaš)

Štyroch mušketierov, z ktorých traja opustili futbalovú Európu v druhom predkole, sme v najnovšom TakUrčitee podcaste podrobili chvále aj kritike. Kodaň porazila Slovensko 2:0, vypadol aj Trenčín so slabším izraelským mančaftom. Naopak, Hrnčárovci ukázali Wayneovi Rooneymu, aká krátka môže byť cesta od Mourinha do Ružomberka. 

Podcastová pozvánka na Slovnaft Cup

V druhej časti podcastu sa s Martinom Petrom venujeme pozvánke na prvé kolo Slovnaft Cupu. Osemdesiat tri zápasov prvého kola vyžrebovali tak, aby súperi míňali čo najmenej nafty v klubových autobusoch na cestách za súpermi. Kvitujeme, množstvo lokálnych a regionálnych zápasov sme nespočítali ani na všetkých prstoch, ktoré sme mali k dispozícii. 

Ktoré zápasy nás zaujali? Na ktorých budete môcť stretnúť našich redaktorov? A kto proti komu bude hrať o luxusný zápas v auguste s nasadeným tímom? Počúvajte nový TakUrčitee Podcast a dozviete sa všetko, čo ste potrebovali o víkendovom prvom kole Slovnaft Cupu 2017/18 dozvedieť. 

 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár