Edmonton, Washington, alebo Pittsburgh? Ktorému klubu v NHL mám fandiť?

06.10.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Žeby Washington?  (photo: SITA/AP Photo/Adrian Wyld)

Žeby Washington? / (photo: SITA/AP Photo/Adrian Wyld)

V hokeji mám obľúbený klub. Samozrejme, VSŽ Košice. Aj v americkom futbale, New York Jets. Ak nie ste na TakUrčitee prvýkrát, čítali ste to aspoň stokrát. Chýba mi ale tím, ktorému by so držal prsty v NHL. 

Podcast s Tomášom Prokopom

Rozhodol som sa teda jeden si pre sezónu 2017/18 vybrať. Rozhodnúť sa mi pomohol Tomáš Prokop z denníka Šport, on sa venuje NHL poriadne. Spojili sme debatu s preview novej sezóny, prešli klub po klube. Nakoniec som si jeden vybral a prekvapil výberom tak trochu aj sám seba. Dostali sme sa aj k Slovákom, ktorí ešte zostali v NHL a šanciam jednotlivých klubov na finále Stanley Cupu. Keď sa tam tohto roku nedostanú Oilers z Edmontonu, tak ja neviem už. 

Na začiatku sme prebrali situáciu s prekvapujúco živou reprezentáciou mladíkov a o čosi smutnejšiu v hokejovom Slovane. Tomáš hovoril, že je čas zamyslieť sa nad výmenou na trénerskom poste - a kým toto čítate Miloš Říha už nie je trénerom belasých hokejistov. 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár