Bitka večných vyznavačov červenej

14.10.2017 / Stewo Biroš
Aj dnes to bude zdvíhačka. Zo sedadiel.  (photo: SITA/AP Photo/Dave Thompson)

Aj dnes to bude zdvíhačka. Zo sedadiel. / (photo: SITA/AP Photo/Dave Thompson)

Futbal je ríša, v ktorej nikdy nezapadá slnko, a to dokonca aj vtedy, keď nejdete do Ruska. Po reprepauze vyšlo konečne aj to za Lamanč, vitajte v kole číslo osem a ďalšej rýchlovke – trojtipovke, priatelia.

LIVERPOOL – MAN UNITED

V bitke večných vyznavačov červenej na sakrálnej tráve Anfield Road vidia ostrovy jasnú pecku kola, hneď poobede bude chytré rýchlo opraviť polovičke zuby - tie na hrabliach, samozrejme - a poslať ju na dve+ hoďky v spoďarikoch pod jesenné slniečko. Potom ulapte orosené, zopakujte refrén YNWA a skúste tipnúť či Romelu Lukaku alebo Daniel Sturridge, či Marcus Rashford alebo Mohamed Salah.

De Gea dva nedostane, Lukaku jeden dá, ak podobná pravda v Liverpoole nezvíťazí, potom minimálne remizuje.

CRYSTAL PALACE – CHELSEA

V londýnskom Selhurst Parku furt bezo zmeny a v prekérne pohrebnom „Ashes to ashes, dust to dust“, hej, domáce Eagles naďalej čím viac chcú, tým menej vedia a ešte menej dokážu. Riešiť posledné miesto a nulu bodov v tabuľke zrovna proti majstrovi z Chelsea, ktorý naposledy navyše rupol doma na Stamforde, to si radšej pridám ku Kližanovi a Chmelárovi k priateľom na fejse aj Maka.

Skúsim 1:3

MAN CITY – STOKE

„No Akillero - No Fun“, banner na Etihad skúste čiernou. Pepeho líder tabuľky zvalil v predošlom kole na spomínanom Stamford Bridge Chelsea síce iba 0:1, no s takým prehľadom, že conteovci vo výbehu 8 – 2 – 0 pôsobili polovicu zápasu akoby o muža v poli menej. Manchesterský Jesus na hrote ofenzívy šejkov pôsobí jak pred ukrižovaním, zaplátať dieru po Aguerovi, to len tak hneď nedá veru ani Monika efBeňová. Brutálna sila SBS, Sane – Bruyne - Sterling sa dnes na Etihad môže poraziť len sama seba a sa. Alebo tak nejak.

Skúsime 3:1

A so stávkovaním opatrne. Ak chcete byť miliardárom, pomôžte radšej miliarde ľudí.

Dopremierligotania, priatelia.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár