Podcast tenisového sveta: Prvé podanie

31.10.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Víťazka WTF Singapur, Caroline Wozniacká. (photo: SITA/AP Photo/Yong Teck Lim)

Víťazka WTF Singapur, Caroline Wozniacká. / (photo: SITA/AP Photo/Yong Teck Lim)

Priatelia, máme pre vás novinku. Marek Vaňous a Martin Petro z webu Tenisovysvet.sk a komentátori DigiSport predstavujú nový, tenisový podcast! 

TakUrčitee Podcast, ktorý pripravujeme od začiatku roka, sa teší medzi fanúšikmi nášho webu a značky TakUrčitee sympatickej obľube. Je stále najpočúvanejší na iTunes v kategórii Šport. Povedali sme si teda, prečo nedať ľuďom, čo ľudia chcú? Dnes sa narodilo nové športové bábätko - Podcast tenisového sveta. 

Podcast tenisového sveta

Tenis je športom celoročným. Vždy začiatkom týždňa pribudne do vašich smartfónov a na weby TakUrcitee.sk a Tenisovysvet.sk nový, špecializovaný podcast o takzvanom bielom športe.  

Počúvajte v premiére Podcast tenisového sveta o Singapure, prečo bol ako celá sezóna žien nie práve to pravé orechové, o Federerovej účasti v Bazileji a o prepočtoch šancí všetkých adeptov na Turnaj majstrov do posledného bodu. Plus, aké sú šance Magdalény Rybárikovej v Ču-chaj?

Podcast tenisového sveta je súčasťou TakUrčitee Podcast Network. Nájdete ho na SoundCloud, iTunes aj na našich weboch v článkoch a všade zadarmo. Dajte vo vašich aplikáciách Podcasty a SoundCloud subscribe a o žiaden neprídete. Nič to nestojí. Rovnako recenzia a spätná väzba.

Verím, že k novému podcastu v dohľadnom čase pribudnú ďalšie, ktoré si vypočujete rovnako radi ako materský TakUrčitee Podcast. Ten samozrejme nekončí. 

 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár