Prvá neobjektívna talkšou je len jedna

21.11.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Po druhej lajvke.  (photo: Imrich Pluhár)

Po druhej lajvke. / (photo: Imrich Pluhár)

Keď sme v lete rozmýšľali, čo ešte by sme pre vás mohli vymyslieť, padlo viacero šialených nápadov. Niektoré už konzumujete (videoŠportovku, napríklad), iné sme radšej zavrhli. Najodvážnejší z nich sa ale rozbehol nad naše očakávania. Prvá neobjektívna talkshow je len jedna. Chceli sme srandu? Máme ju mať!  

Premiéra s Merčiakom

Vyrobiť v náročnej konkurencii standupov a sitdownov program, ktorý vytiahne športových fanúšikov z tepla domova je výzva, ktorej sme sa nezľakli. Aby sme nebojovali okrem všetkých zabehaných silných rečí a temných kecov aj s televíznymi prenosmi, zvolili sme pondelok ako náš hrací deň. A na prvý výkop pozvali jedného z najpovolanejších. Marcela Merčiaka. Nasledovalo toto: 

Nová Kozlovňa na Lazaretskej ulici v Bratislave zažila, čo predtým nie. Večer plný futbalových zážitkov, prezradených tajomstiev (to keď sa na pódiu stretli dvaja spolubývajúci komentátori) a dokonca aj standupového vystúpenia výživového poradcu hráčov Slovana Bratislava. 

Druhé vydanie s Ľubom Višňovským

Novembrové repete sme poňali viac hokejovo. K Ľubovi Višňovskému, legende modrej čiary slovenskej reprezentácie si prisadla generálna manažérka ženskej repre a bývalá skvelá brankárka, Zuzka Tomčíková. Znova lietali vtipné hlášky rýchlejšie, ako strely od modrej čiary. Ľubo spomínal na DEdmonton, svojských generálnych manažérov v kluboch NHL ale aj na historky z posilňovne. 

A Žigovi sa muselo sem-tam dobre štikútať. 

Za pódium pribudla krásna stena, nevychytali sme ale ešte všetko. Keď bolo po poslednom výbuchu smiechu a potlesku všetci sa chceli s našimi hosťami odfotiť. Namiesto toho, aby sme to zorganizovali pred nádherným modrým pozadím s logom TakUrčitee Live! prvej neobjektívnej športovej talkshow, kolujú od toho pondelka po sociálnych sieťach fotky pred tabuľou s menu večera. Že nakladaný hermelín... 

V decembri Tomi Kid! 

Polepšiť sa plánujeme ešte v decembri, vychytáme aj posledné muchy. Tvrdé údery na bránice príde rozdávať Tomi KID Kovács, pästiar a boxer v jednej osobe. Ani on nepríde sám. Prinesie si rovno pani manželku. Dominika KID Kovács je rovnako športovkyňa telom aj dušou. Zaspieva aj do tretice fešná speváčka, po Katke Ščevlíkovej a Natálii Hatalovej príde Mamba. 

Pokúšame sa zohnať aj dievča z ringu, ktoré uvedie každé kolo športovej debaty s tabuľou s číslom nad hlavou. Viete si to dúfam predstaviť. Musíme ju nájsť! 

Radšej si už teraz zakrúžkujte pondelok 11. decembra v kalendároch a dajte pripomienku do telefónov. Ani tretiu TakUrčitee Live!, nechcete zmeškať. 

Lístky si môžete kúpiť u nás, alebo v Predpredaji. Odporúčame neváhať, počet miest v Kozlovni je predsa len obmedzený. Nie je to Maracana, ani Tehelné pole.

Vidíme sa aj do tretice? 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár