Euríčko na NFL: Rodgers sa vracia, ide do tuhého

17.12.2017 / Denis Bohumil Schvarcz
Rozohrávač Green Bay sa vracia po zranení.  (photo: SITA/AP Photo/Ron Jenkins)

Rozohrávač Green Bay sa vracia po zranení. / (photo: SITA/AP Photo/Ron Jenkins)

Šesť tímov už má fajront. Pätnásty hrací týždeň sa v NFL okrem štvrtka nasťahoval aj na sobotňajší večer. Detroit porazil Chicago a Kansas City LA Chargers, víťazi si pomohli v snahe dosiahnuť na jedno z miest zaručujúcich účasť v turnaji o SuperBowl. Postúpia doň víťazi divízií a dve najlepšie mužstvá z každej z dvoch konferencií. 

TakUrčitee NFL Top 10

1. Philadelphia Eagles
2. Pittsburgh Steelers
3. Minesotta Vikings
4. New England Patriots
5. LA Rams
5. New Orleans Saints
7. Carolina Panthers
8. Atlanta Falcons
9. Jacksonville Jaguars
10. LA Chargers

Hity nedele 

Aj dnes večer je na programe trio zápasov, na ktoré sa teší celý futbalový svet. Seattle sa pod vedením kandidáta na MVP Russela Wilsona postaví proti LA Rams. Víťaz bude mať na dosah triumf v divízi NFC West. Ani porazený nebude z hry o playoff von, vyhrať je však lepšie.

Carolina Panthers porazili pred týždňom Minesottu a dnes na tom istom štadióne v Charlotte privítajú Green Bay Packers. Do zeleného sa vracia Aaron Rodgers, skvelý QB ktorého vyradila zlomená kľúčna kosť. Packers musia vyhrať všetky posledné tri zápasy, aby mali šancu na vyraďovačku. Dokáže to Rodgers?

Po dlhom čase máme vyslovený šláger aj v opačnej konferencii. O víťazstvo v AFC si to rozdajú Pittsburgh a New England. Komu sa podarí vyhrať, s najväčšou pravdepodobnosťou získa právo domáceho poľa vo finále konferencie. V ňom sa očakáva odplata dnešného duelu. Big Ben vs Touchdown Tom. Od pol jedenástej všetci pozeráme Sport2.

Euríčko 

Ako sa blížime do finále, prituhuje. Nie za oknami, ale v súboji tipov ktorý vediem celú sezónu nedeľu čo nedeľu s Vladom Kurekom. Jemu Giants nepriniesli ani toľko radosti čo mne Jets. Preto bude výhra v prestížnej tipovačke jedným z mála hajlajtov našej fanúšikovskej sezóny. Pred poslednými troma nedeľami prehrávam už len o jednu výhru. To dám! 

Zápas

Bohumil

Vlado

Buffalo - Miami Bills Bills
Carolina - Green Bay Packers Panthers
Cleveland - Baltimore Browns Ravens
Jacksonville - Houston Jaguars Jaguars
Minesotta - Cincinnati Vikings Vikings
New Orleans - NY Jets Saints Saints
NY Giants - Philadelphia Eagles  Eagles
Washington - Arizona Redskins Redskins
Seattle - LA Rams Rams Seahawks
Pittsburgh - New England Patriots Steelers
San Francisco - Tennessee 49ers Titans
Oakland - Dallas Cowboys Raiders
Minulý týždeň (sezóna) 9:5 (96:69) 7:7 (97:68)
Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2017. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár