Stále viac športu

08.01.2018 / Stano Staško a Denis Bohumil Schvarcz
Stano a Telovýchovný vedúci.  (photo: )

Stano a Telovýchovný vedúci.

Dnes je dnes a zajtra je zajtra. Nezabudnite, že dnes sme natočili novú, trinástu Športovku, ktorú vám zajtra naservírujeme na podnose. Netreba ju čítať, stačí sa pozerať. A poprípade sa občas pousmiať. Recept na zaručenú zábavu nemáme, ale nás to baví, tak veríme, že bude aj vás.

Ako vzniká Športovka? 

Spolu s kolegom Petrom si cez víkend až do hlbokej nedeľnej noci vymieňame informácie a nápady, ktoré by sme mohli a mali do výberu toho najzaujímavejšieho zaradiť. Ingrediencie vyberáme poctivo, v pondelok ich s kameramanom Samom v štúdiu namiešame do surového stavu. Zajtra pôjdeme, teda vlastne Stano pôjde, do strižne, aby sme to tam za šesť hodín s našim dvorným strihačom ukuchtili. 

Potom už zostáva len naservírovať hotový pokrm sociálnym sieťam a dúfať, že vám bude chutiť, čo sme pripravili. Každý týždeň je svojský, nám vlastný, neobjektívny.

Stále viac športu

Áno, Športovka v písanej forme tu bola dávno pred video verziou. My sme sa však rozhodli, že vám budeme ponúkať neobjektívne športové pohľady na domáce i zahraničné dianie v rôznych formách. V písanej, zvukovej podcastovej a aj vo videu. V duchu hesla Stále viac športu sme rozbehli aj talkshow Takurčitee live. Zatiaľ sa na ňu môžete prísť zabaviť v Bratislave, ale plánujeme aj výjazdy do ďalších miest. Naši hostia (Ľubo Višňovský, Marcel Merčiak, či Tomi Kid Kovacs) porozprávali všeličo. Aj to, čo by akýkoľvek záznam nezniesol. Prítomní sa vždy poriadne smiali, asi sa im páčilo. 

Dve dôležité výzvy

Prvou je výzva pre tých, ktorí nás sledujú a chceli by aby sa kúsok ich športového výkonu dostal aj na našu stránku. Pošlite nám video (akciu, gól, oslavu, tréning, losovanie ,.... čokoľvek) a my to do nášho športového prehľadu zaradíme. Adresa je info@takurcitee.sk

Druhou je výzva pre tých, ktorí by sa k nám radi pridali. Rok 2018 športu naozaj praje. Olympiáda, hokejové majstrovstvá a v lete aj tie futbalové. A dokonca aj v lacrosse! K tomu všetky svetové aj regionálne ligy, svetové poháre, tenis, cyklistika, všetko možné. Ak by ste o tom všetkom radi nielen čítali, ale aj písali, ozvite sa Telovýchovnému vedúcemu. Email má bohumil@takurcitee.sk 

Chcete byť v roku 2018 s nami? Takurčitee!

Stano Staško

Stano Staško

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár