Milión na belasých

20.01.2018 / Stewo Biroš
Pep Guardiola. (photo: SITA/AP Photo/Dave Thompson)

Pep Guardiola. / (photo: SITA/AP Photo/Dave Thompson)

S peniazmi nie je tak dobre ako bez nich zle, poďme preto v sobotu na "tutovku".

MAN CITY – NEWCASTLE

Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne, v ostatnej sedemgólovej rozbuške 23.kola na Anfield tak šejkovci na konci dňa pustili prvýkrát v lige všetky body - i keď pravdu povediac, ešte štyri minúty a kloppovci klasicky stratia aj tých 4:1. Toľko pokazených lôpt zo strany Manchestru City v jednom zápase som každopádne videl potom už iba u Stoke.

Dnes na Eastlands neradno závidieť Novým Zámkom ani autobusára, bo pepeovci majú doma po spomínanej prehre pražiť ako čili. Z jedenástich domácich duelov vyhrali desať, remizovali raz a ich takmer trikrát viac bodov v tabuľke v porovnaní s hosťujúcimi Magpies posúva kurzy na modrú do krajiny imaginácie, kde sa neoplatí vybrať z kešeni ani deravý cent. Keby mi ale Donald po úspešnej zdravotnej prehliadke na chvíľu požičal milión, položím ho v sobotu na belasých. Požičané po zápase vrátim a AK že tip nevyjde, prezradím mu ako dať za týždeň dole 108 kíl, Melanke venujem bezkonkurenčný erotický lovesong a zbytok odrobím na mexickom múre.

A vy stavte v živote radšej na humor, pri tipovaní by ste sa jedno ráno mohli zobudiť slušne mŕtvi. Ako ja minule :)

Dopremierligotania, priatelia...

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár