Fešák na lajne - Ralph Hasenhuttl

10.04.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
Ralph z Lipska. (photo: SITA/AP Photo)

Ralph z Lipska. / (photo: SITA/AP Photo)

Trénerom Lipska je Ralph Hasenhüttl. Štýl kouča prekvapivo dobrého tímu Bundesligy hodnotí Marek Liso z Marco Mirelli

Ralph Hasenhüttl - RB Lipsko

"Navonok vyžaruje silnú energiu, zdravé sebavedomie a radosť. Je vidieť, že sa futbalom a trénerskou prácou baví.

Z toho ako som Ralphana vnímal, si dovolím tvrdiť, že si užíva život a nežije len pre výsledky. Tie sú samozrejme prirodzeným dôsledkom jeho vnútorného nastavenia, schopností jeho a celého mužstva ako aj kvality odvedenej práce. Doterajšie výsledky Lipska to iba potvrdzujú.

Rakúsky švihák s vyšportovanou postavou a výškou basketbalistu vyzerá skutočne veľmi dobre, keď sa nahodí do obleku alebo si dá trenčkot s rolákom. Vo väčšine prípadov je však oblečený na lajne v športovom štýle, v ktorom síce nevyzerá zle, ale ...

Ak by som mal vyzdvihnúť štýl, ktorý ma v súvislosti s jeho osobnosťou a fyziognómiou zaujal najviac, tak to nebude ani športový a ani oblekový, ale elegantný voľnočasový. Kožené biele tenisky, modré džínsy, rolák a trenčkot, u nás známy ako „baloňák“."

Pre viacerých trénerov už tradičný oblek s kravatou alebo vestou so zapínaním na gombíky. Pre viacerých trénerov netradičné, ale tradičné pre Ralpha, oblek s rolákom.

Športový štýl, v rámci ktorého Ralph rôznym spôsobom kombinuje teplákové súpravy, vesty a bundy do pása zo špeciálneho materiálu, džínsy, mikiny a samozrejme tenisky.

Už aj na teniskách je vidieť, že má vkus a cit pre kombinatoriku farieb, farebné kontrasy či akcenty. Červená s čiernou, oranžová so šedou, čierno biela.

Švihák. Nie každý by v tomto casual štýle vyzeral dobre, ale Ralph má na to aj výšku aj postavu. Do tohto štýlu použiť rolák, je super trefa.

Štýl zostáva rovnaký. Zmenilo sa len miesto pôsobenia a značku Adidas vymenil za Nike.

 


Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár