Fešák na lajne - Unai Emery

16.04.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
Tréner PSG, Emery. (photo: SITA/AP Photo)

Tréner PSG, Emery. / (photo: SITA/AP Photo)

Aj Parížania oslavovali cez víkend titul, pre zmenu francúzsky. Ich tréner teraz vyzýva troch ďalších v hlasovaní o postup do finálovej zostavy nášho projektu. Jeho štýl hodnotí Marek Liso z Marco Mirelli.  

Unai Emery – Paris SG

"Vysoký, štíhly, ostré ušľachtilé črty, čierne vlnité vlasy, jednoducho fešák chlap, ktorý si občas oblečie na košeľu s kravatou véčkový sveter, ale štandardne nosí iba oblek, košeľu a kravatu.

Práve kravata, ktorej farebnosť a vzor je vyjadrením osobnosti a nálady nositeľa, je prvok jeho štýlu, ktorým komunikuje. Preto Emery, na rozdiel od iných trénerov, ktorí sa väčšinou obmedzujú len na jednofarebnú čiernu a modrú kravatu bez vzoru, nosí rôzne vzory a farby kravát.

Oblekový štýl mu skutočne pristane, ale čo ma v jeho prípade upútalo ešte viac, boli kabáty. Tvarované na postavu, vhodnej dĺžky, jednoradové alebo dvojradové a doplnené šálom, ideálne pre vysokého štíhleho muža.

Jednoducho, pastva pre oči."

Krásna súmerná tvár, krásna súmerná postava, ideálna na nosenie oblekov.

Ako vždy, styling dotiahnutý do dokonalosti. Keď oblek, tak kravata. Keď kabát, tak šál.

Kravata je prostriedok komunikácie, ako jeden z mála pánskych doplnkov slúži na vyjadrenie osobnosti a nálad nositeľa. Pestrosť vzorov a farieb, rovná sa zaujímavý človek.

Farebné, pekné, ale zostaňme radšej pri oblekoch.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár