Pepe je majster, Arsene legenda

22.04.2018 / Stewo Biroš
Arséne pri nástupe do Arsenalu. (photo: SITA/AP Photo)

Arséne pri nástupe do Arsenalu. / (photo: SITA/AP Photo)

Vzrúšo za Lamanč spadlo po minulom kole jak Ferkovi libido na 23.strane Kamasutry, ako ale vravia miestni spíkri, „it ain´t over until the fat lady farts“. Vitajte znova raz v krajine Wilka Dobyvateľa, priatelia...

MAN CITY – SWANSEA

Pepeho „Občania“ sadli podľa zásluh i očakávaní na futbalový trón kráľa ostrovov, keby taký Sterling nebehal jak tajomník mládežníckej pobočky LGBT v Nižnom Tvarožci a nepálil všetko tam kde Ramos najradšej penalty, na konci dňa by si bledomodrí možno pripísali na sezónne konto aj najlepšieho strelca ligy, pošlúc duet Salah - Kane za Cibulkovou do e-šopu vybrať novú pušapku /ktorá jej je aj tak nanič/.

Gloriola je každopádne najbrilantnejší tréner na planéte ani nie tak preto, že je najlepší, ale že všetky jeho tímy hrajú a hrali v celkovom priemere zaručene najpohľadnejší futbal, čo si jeho história pamätá.

Labute z Walesu sa idú Na Eastlands zachraňovať v Premier League, či pôjde Pepe zas radšej na golf a pošle na trávu céčko nevedela včera povedať ani jeho sestra. Who cares anyway. Remíza pri dobrom kurze vôbec nie vylúčená.

ARSENAL – WEST HAM

Posaďte si polovičku na stehno, zasyčte pilsner a hlavne vychutnajte londýnsku férovku, v ktorej vás Arsenal šokuje znova tým, že zahrá presne opačný výsledok ako tipnete. Nedajbože aj vsadíte. A propos. Arsene, či už ťa milovali alebo naopak, ak niekto nechá cez dvadsať rokov života v ťažkom profesionálnom futbalovom ringu, nezaslúži si nič, iba obdiv. Merci beaucoup, ami!

Lebo len divák je neverný, futbal je večný. 

Dopremierligotania, priatelia...

P.S: Aj v nedeľu môžete hlasovať o Fešáka na lajne. V aktuálnom týždni súťažia Pep Guardiola, Unai Emery, Marcelino Toral a Domenico Tedesco

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár