Fešák na lajne - Jurgen Klopp

08.05.2018 / Denis Bohumil Schvarcz

Čo by to bolo za Fešáka, keby sme nedali šancu verným Liverpoolu dozvedieť sa pravdu o ich miláčikovi. Juergena Kloppa hodnotí Marek Liso z Marco Mirelli a vy hlasujete, či postúpi do finálovej zostavy. 

Jurgen Klopp - Liverpool FC

"Čo sa týka jeho štýlu odievania, pomenovanie „Teplákový kráľ“ je na mieste. Kde sa na neho hrabe Sari.

Ďalší srdciar, športovec dušou aj oblečením. Obdobie keď nosil obleky je dávno preč. V obleku sme ho mohli vidieť v Dortmunde a dokonca ešte aj na začiatku jeho pôsobenia v Liverpoole. Čo sa od vtedy zmenilo? Pribudli mu roky, pribudli mu vrásky, pribudli mu vlasy a našiel si svoj štýl obliekania 

Bolo vidieť, že ako osobnosť, bol v oblekoch stratený a v teplákoch sa našiel. Nielenže je to jeho štýl, ale on v ňom aj skutočne vyzerá dobre. Teda, aby som bol presný, nie vždy vyzerá super, záleží hlavne na šírke teplákov. Úzke elastické mu krásne tvarujú nohy a zvýrazňujú súmernosť a výšku postavy, v širokých to už nie je úplne tak, ale komfort má asi v tomto prípade prednosť.

Tepláky resp. teplákové súpravy musí skutočne milovať, lebo aj v prípade teplého počasia si síce oblečie teplákové kraťasy, ale teplákovú bundu nevymení za nič. Maximálne si na nej vyhrnie rukávy.

Čo sa týka prejavu emócií, na mieste je zase pomenovanie „Majster grimás“. U nikoho som doteraz nevidel tak rôznorodé prejavy emócií vyjadrené prostredníctvom mimiky tváre ako u Kloppa. A to, že ho ovládajú emócie resp. že je emočný človek, potvrdzuje aj pri poďakovaní hráčom, ktoré vždy prejavuje objatím.

Ak by som to mal zhrnúť, môžem povedať, že Jürgen Klopp je veľmi zaujímavý a svojský, jednoducho týpek."

Horúce počasie. Teplákové kraťasy áno, ale žiadne tričko, či ľanová košeľa. Maximálne vyhrnuté rukávy na bunde.

Teplé počasie. Už ani teplákové kraťasy nie.

Chladné počasie. Pribudla bunda a nejaká neurčitá forma nákrčníka ako náhrada šálu.

Veľmi chladné počasie. Všetko po starom, len pribudla šiltovka, ktorá celkom dobre dotvára jeho teplákový imidž.

Už aj v Dortmunde bol náznak prechodu k športovému štýlu, ale naplno ho rozvinul až v nedávnej minulosti už ako tréner Liverpoolu.

Smiech je vždy najkrajším vonkajším prejavom vnútorných emócií. Posúďte sami.

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár