Ovečkin ešte stále oslavuje Stanley Cup

13.06.2018 / Denis Bohumil Schvarcz
Ovečkin sa ešte nestihol ani oholiť. (photo: SITA/AP Photo/Pablo Martinez Monsivais)

Ovečkin sa ešte nestihol ani oholiť. / (photo: SITA/AP Photo/Pablo Martinez Monsivais)

Keď v noci na piatok Washington Capitals vyhrali piaty zápas finálovej série o Stanley Cup v Las Vegas nad miestnymi Golden Knights, hokejová sezóna sa definitívne skončila. Fanúšikovia a hráči desaťročia skúšaného klubu z hlavného mesta USA mohli začať oslavovať. Na ich čele nemôže stáť nik iný, ako kapitán Alexander Ovečkin. Rus, ktorý sa trinásť sezón pokúšal premôcť kluby Východnej konferencie NHL a dostať sa do finále, aby sa konečne dočkal v aktuálnej sezóne. 

Legendárna oslava

Určite ste už počuli, videli a čítali o žúrke, ktorú Ovi po zisku vysnívanej trofeje rozpútal. To ale celkom určite nebolo všetko. Párty sa začala na ľade a trvá dodnes. Sociálne siete zaplavujú stále nové fotografie a videá, jedno neuveriteľnejšie ako druhé. Začalo to ešte vo Vegas.

Ovečkin na ľade

Ovečkin v kasíne 

Potom si Ovečkin zdriemol v lietadle. 

 

Keď z neho vystúpil, takmer mu veľký pohár vypadol z rúk (aj také video existuje). Inak ho ale Alexander púšťa len výnimočne. Napríklad keď sa potrebuje osviežiť. 

Ovečkin vo fontáne. 

K intímnym záberom zo spálne ruskej hviezdy ktosi poznamenal, že by chcel aby ho niekedy niekto ľúbil tak, ako ľúbi Ovečkin Stanley Cup. 

Ovečkin v posteli

No a keď nazbieral sily, oslava pokračovala.

Ovečkin hore hlavou

Ovečkin vo Washingtone

A pokračuje dodnes. Stanley Cup súhlasí.

Ovečkinov výkon po zisku najcennejšej hokejovej trofeje je už dnes legendárny. A to sa Stanley Cup ešte má na čo tešiť, v Rusku z neho budú piť vodku a bohvie, čo s ním má ešte kapitán Capitals v pláne.  

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár