Poďte si s nami zakopať na futbalový turnaj do Hamuliakova

14.06.2018 / Richard Hanzlik
Tak hráme my. (photo: TakUrčitee)

Tak hráme my. / (photo: TakUrčitee)

Áno, aj my sme radi, že nám to tam padá. Občas do bránky, inokedy z rúk. Už sme boli v dresoch TakUrčitee na viacerých turnajoch po Slovensku a keby sme zohnali aj XXL-ko pre Mika Hladkého staneme sa MUFUZOU 2. Za posledné roky máme na svojom konte dokonca viac živých vystúpení ako pani Helena. A na jednom z turnajov si nás pod svoje skúsené trénerské krídla zobral Vlado Goffa.

Keďže si okrem športu vieme urobiť srandu aj sami zo seba, prijali sme pozvanie na nočný turnaj Gútor Cup v Hamuliakove. Po tme sme ešte nehrali a veríme, že náš výkon práve vtedy začne gradovať. Ak nie, aspoň sa máme na čo vyhovoriť.

Hľadáme posily na Gútor Cup

Najcennejší dres si môže obliecť aj niekto z fanúšikov nášho písaného slova. Nie je nás tak málo, ako Seničanov na začiatku ligy, ale zase ani za dva autobusy, ako tomu býva pri štarte prípravy ViOnu. Pri bohatom sprievodnom programe očakávame, že sa od zápasu k zápasu budeme zlepšovať v disciplínach ako degustácia praženej kávy, domácich koláčikov a veľké želiezko v ohni máme hlavne pri disciplíne degustácia vín. Polročné sústredenie v Turecku nám Ivan nezaplatil, ale my sa sústredíme hlavne na svoje výkony a nepozeráme na súpera.

Ideálnou posilou je preto brankár a behavý stredopoliar. Naša predstava je Buffon a Zidane, ale vieme sa dohodnúť. Najdôležitejšie vystúpenie dňa nás čaká v sobotu 16. júna o 14.00 na futbalovom štadióne v Hamuliakove, kedy by sme mali vystúpiť z áut a pobrať sa do šatní. Tam si trocha pošpásujeme na tému šport a o 15.00 nás čaká prvý ostrý zápas.

Ak máš záujem, napíš nám správu na Facebook, alebo priamo Telovýchovnému vedúcemu a dohodneme sa na detailoch zmluvy.

Športu zdar, futbalu v Hamuliakove zvlášť!


Richard Hanzlik

Richard Hanzlik

Napíš komentár