Súboj rýdzich ofenzív

15.09.2018 / Stewo Biroš
Tottenham - Liverpool, jasný šláger dňa v Premier league. (photo: SITA/AP Photo/Frank Augstein)

Tottenham - Liverpool, jasný šláger dňa v Premier league. / (photo: SITA/AP Photo/Frank Augstein)

Serenin testosterón z US Open, slow-anistický štart v KHL, Diegovu frašku v Mexiku, chorvátskeho kanára v Španielsku i všeobecne povinný pokus o presvedčenie fandu, že v Lige národov naozaj o niečo ide máme za sebou, ako vravia pravoverní ostrovní Rowdies za Lamanč, „finally some action“! Piate kolo ligy líg, priatelia...

TOTTENHAM – LIVERPOOL

Dvadsaťtri tisíc ton ocele a najviac toaliet v jednom podniku na svete vôbec, jasnú šupu kola budete veru ťažko kopať inde ako na ikonickom štadióne krajiny Wilka Dobyvateľa za miliardu+ libier. Sakrálna tráva Wembley víta červeného lídra tabuľky od Mersey potom, čo dnes „domáce“ Ostrohy pustili naposledy po mdlom výkone všetky body v súčasnosti prekvapivo tretiemu Watfordu /2:1/ a Kloppovci zvalili na King Power Stadium Leicester 1:2.

Súboj rýdzich, od kolísky štepených ofenzív nemá na Temži favorita, pri 2.8 versus 2.5 je AK, tak najrozumnejšie staviť na deľbu bodov.

Oba tímy skórujú. Kane? Mane? Taňe?

MAN CITY – FULHAM

K šejkom na sever cestujú po rokoch v Championship chlapci z malebnej chalúpky na Craven Cottage a nováčik spod veľkého Bena má na Etihad Stadium papierový nárok vyhrať jeden zápas z dvadsiatich troch.

Tutovka pri 1.12 za milión. No len ak je váš strýko Al Fayed...

A AkoAguerrrooo...

WATFORD – MAN UNITED

Štyri zápasy, štyri výhry, adrenalisti okolo Deeneyho a zaručená plnka 21 tisícok na štadióne, toť Yellow Army z Vicarage Road a nateraz malá nenažraná piraňa ligy zo spomínaného 3. miesta tabuľky anglickej top flight.

Súkno pre býčie Mourinhovo ego nemôže byť červenšie, a hoci herná úderka Red Devils na desiatom mieste osciluje stále niekde medzi šarmom Terezy May a tangom s mladšou williamskou, dnes dá Jose pozor na špagáty a zaručene trhne Hornets pri 1.2 žihadlo.

Pri nevinnom stávkovaní, hazarde i manželstve nikdy nezabudnite, že víťazom ostáva často ten, kto prehral najmenej a dopremierligotania, priatelia ...

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár