Francesco Totti ako ho poznáme vyše 20 rokov. (photo: SITA/AP Photo/Alessandra Tarantino)

Totti debutoval pri rozdelení Československa, góly dáva dodnes

Štefan Cebro

Vybehol do rýchleho protiútoku a elegantným oblúčikom prekonal brankára Harta z Manchestru City. Nebolo by to nič prekvapujúce, keby to nebol Francesco Totti. V Lige majstrov sa stal najstarším strelcom jej histórie.


ŠK Slovan vs SSC Neapol. Zápas roka dnes večer. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

EL: Štvrtková šouka, alebo futbalová ebola?

Stewo Biroš

Druhé kolo I-skupiny Európskej ligy UEFA 2014/2015, na Pasienkoch sa richtuje ukázať svoje umenie SSC Neapol. Pre domácich jasný zápas roka.


Rozborí Gerrard po Ludoborci aj Bazilej? (photo: SITA/AP Photo/Clint Hughes)

LM: Liverpool u svätého Jakuba

Stewo Biroš

U svätého Jakuba v jeho parku v Bazileji liverpoolske šíky stále bez Daniela Sturridgea. A pre nestranného tipéra tak alfa i omega riešenia dilemy staviť na Liverpool alebo nie poľahky vyriešená jest. 


V Moskve bude Moskva a prázdne tribúny. A favoritom Bayern. (photo: SITA/AP Photo/Ivan Sekretarev)

Liga majstrov: V Khimki Arena za zavretými dverami

Stewo Biroš

Do Ruska si borci z Bavorska ešte baranice a snehule nebalili, vyklepaná kosa pod dekou po tom, čo ich požiar vyhnal z ich moskovského hotela sa však blyští na recepcii doteraz. Skúste na aukcii.


Juraj H., persona non grata v kotli Slovana Bratislava.  (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Pondelkové tréneroviny - Ahoj Juraj

Richard Hanzlik

Neexistuje asi ľahšia vec, ako byť futbalovým trénerom v pondelok. "Po zápase si pozrieme video a rozanalyzujeme si, kde sa stali chyby a prečo sme prehrali", odznieva na tlačových konferenciách z úst koučov. Niečo podobné bude aj obsahom tejto rubriky.


Oplatí sa pridať k fanúšikom Slovana aspoň na zápasy Európskej ligy? (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Poradňa zmäteného fanúšika: Stoja lístky na EL zápasy Slovana za to?

Maroš Fabianek

"Milá redakcia, moje desaťročné dieťa by veľmi túžilo ísť na zápas Európskej ligy Slovan - Hamšikovo Neapol. Lístky ale nie sú lacné, navyše si musím zakúpiť tikety na všetky zápasy, aj na tie, v ktorých už žiadny Marekario hrať nebude. Oplatí sa? Som aj vďaka klesajúcej forme belasých a problémom s fanúšikmi voľajaký zmätený," Bohumil S., Bratislava. 


Olé, Tehelné pole. (photo: SITA/Tomáš Benedikovič)

Vytetované Tehelné pole

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Tevez sa chcel fanúšičkám zapáčiť svojsky. Na bábätko. (photo: SITA/AP Photo/Antonio Calanni)

Minúta po minúte: Pekní vs Škaredí

Martin Petro

Vítame vás pri našom onlajn prenose z košického Čermela, kde sa proti sebe postavia dva netradičné mančafty. Na jednej strane budú futbalisti, ktorí do vienka dostali svetskú nádheru a mohli by sa pokojne živiť ako luxusní prostitúti v Náhornom Karabachu. Na strane druhej bude mužstvo kvasimódov, nepekných chlapov, škareďákov, zubatých príšer, ušatých strašidiel a zjazvených tvári.


Včerajšia fotka Wengerovi šťastie nepriniesla, dnes s podobným výrazom na tvári José Mourinho. (photo: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Podcení José pohárového soka?

Stewo Biroš

Ak chcete podceniť slabšieho, tak zásadne na vlastné nebezpečenstvo. A kto už to vie lepšie ako Jose...