Odopne Mourinho Hazardovi lyže?

20.10.2018 / Stewo Biroš
Eden vs José dnes na Stanforde. (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Eden vs José dnes na Stanforde. / (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Kozákov fajront, Lowove hemoroidy, Southgateovu devastačku Larochy i „tréning“ modričovcov s troma levmi pred javiskom prázdnym jak ústa apačskej squaw z 54.strany Winnetoua máme za sebou, k Lige maródov ešte jedna pikoška. V piatok večer padli do polčasu spolu za cc 350+ minút v siedmich zápasoch presne dva góly, aj to vďaka tímom jak LuxembursK.O a sväté Marino. Škoda, že nehrali aj Frajerské ostrovy.

MANCHESTER CITY – BURNLEY

Na EjTyHade sa teda predsa len rysuje nejedným pochybovačom tipovaná tutovica, že kupovať do bledomodrého tímu pacienta ala Mahrez bude väčší úlet ako twerkovať s ujom Blahom na Rytmusovej 40ke.

Ochabte ementálneho Afričana navyše kopať penaltu pri 0:0 proti nateraz úhlavnému priateľovi v lige a z rovnice vám vypáli Pepeho dekoratívny omyl roka. Alžírčan, čo nevie brániť, a keď skúsi vedieť, tak z troch sklzov štyrikrát fauluje, nekonvertoval v lige päť z ôsmich „desiatok“, kto ostatné kolo anglickej topflight nepamätá, tak len pripomeniem, že hráčik z Freudovej knižky o nevyspatých snoch vypálil z bieleho bodu na Anfield Road pár minút pred koncom dieru do neba a poslal do nej jak možnú bodovú plnku tak všetky pipíky z modrých menčestrákov.

Dnes majú cityzeni na Eastlands spáliť pri 1.1 Burnley skôr jak jarovničan trávu, tip vám zaručuje v každom prípade iba tiket, čo nepodáte. Bernardo je king, vracia sa maestro Bruyne a potom ešte že všimli ste si, že toľko prihrávok čo pokazí Sane v jednej repre sa mu nepodarí pod Pepem ani za rok?

CHELSEA – MAN UNITED

„Sarri ball“ kombinuje žraločie z Harrodsu so starbaxovým Americanom, ajhľa, čo spravil Talian z takého Rossa Barkleyho alebo Williana, ktorý si pod Contem mohol počas zápasu na lavičke akurát tak skladať Rubikovu kocku.

Blues zo Stamfordského mosta v lige ešte neprehrali, dnes však tiahne „domov“ na juhozápad hlavného mesta sveta Jose the Special Won a AK má napriek abysálnej skepse Paľka Sholesa a spol niekto trhnúť domácim testes, tak potom ste uhádli. Odopnúť Hazardovi lyže a potom už len RushFord!

So stávkovaním hlavne vždy opatrne, nič nie je horšie, ako zobudiť sa ráno mŕtvy.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár