Teátro na Bernabeu sa dnes dá očakávať. Herci z Realu a Atlética urobia, čo bude v ich kopačkách. (photo: SITA/AP Photo/Andres Kudacki)

Čarovný španielsky večer

Stewo Biroš

Copa del Rey dnes sľubuje 90 minút nadupaných emócií, španielsku futbalovú rozprávku, večer naplnených snov večného romantika. Herci nalíčení, semifinálová opona Estadio Bernabéu chvením pomaly dvíha adrenalín vlastnou silou túžby samej ...


Reakciu YaYa Tourého na tento akčný záber sa nám zistiť nepodarilo. (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

EPL: Hit na Etihade

Stewo Biroš

Na už teraz nedočkavej februárovej pažiti Etihad Stadium skrížia večer guľomety ťažké kalibre anglickej Premier League. Chystajte chrumky, roste Šariš, čiernohumoristi spokojne zavrite deti do chladničky...


Hráči Arsenalu by mali aj dnes šprintovať po góloch v sieti súpera. (photo: SITA/AP Photo/Matt Dunham)

EPL: Nedeľné tutovky

Stewo Biroš

Na cestách prozreteľnosti niet náhod, a čokoľvek sa vám náhodou náhodou zdá, ňou vskutku nie je. Toľko futbalový determinizmus. West Bromwich Albion i Crystal Palace môžu v dnešnú nedeľu spoliehať práve a hlavne naň …


Juan Mata s novými spoluhráčmi by mali poslať Stoke do kolien. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: Mata, van Persie, Rooney, chystajte koruny

Stewo Biroš

Šťastní si lístky do lotérie kupovať nikdy nebudú a merítko dávky šťastia je údajne, definitívne a raz a navždy nastavené - v našej DNA. Vitajte na ostrovoch dávnych Keltov, Sasov a Jútov, vitajte v lige najfajnejších futbalových elít.


Alvaro Negredo takto skóroval v poslednom vzájomnom súboji City a Spurs. Umelecký dojem za desať bodov. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: Parný valec proti kohútom

Stewo Biroš

Celý svet je javisko a my jeho hráči, majúci svoje vstupy i výstupy, pravil kedys´ Shakespeare v jeho slávnej Ako sa vám páči. Že to by boli HRY, keby bol Vilko onehdy poznal i futbal...


Lukas Podolski a partia gunnerov budú mať plné nohy práce večer v Southamptone. (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

EPL: Grošík na ixku v zápase Arsenalu

Stewo Biroš

Mike Tyson kedysi hlesol, že každý má plán – kým neschytá prvú ranu. Vitajte v 23.kole bojov anglickej futbalovej šľachty, priatelia !


Mladý Vlady sa najviac teší na exotickú tetovačku. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Vladimír Weiss, jr.: V rámci sústredenia púť do Mekky

Martin Petro

Keby sme neboli virtuálna redakcia a keby sa s nami chceli športovci rozprávať, nemuseli by sme písať fiktívne rozhovory. Dnes sme zahorúca vyspovedali novú posilu Lekhwiya SC, Vladimíra Weissa, jr..


Za akrobatický výkon tesne pred polčasom zápasu s Granadou má Cristiano Ronaldo výbornú. Ešte lepšiu parádu predviedol brankár, ktorý na čiare loptu vyrazil. Z dnešného zápasu Real Madrid - Granada. (photo: SITA/AP Photo/Andres Kudacki)

EPL a La Liga: Šesť pytačov o dva tituly takmer v jednom bode

Števo Kolibár

Každý ligový ročník má svoj polčas rozpadu. V prípade anglickej a španielskej súťaže sme ho minuli len pred pár dňami, pričom bodové odstupy na prvých troch priečkach sú neobyčajne minimálne. Ako bude vyzerať druhé dejstvo edície 2013/2014?


Ďalšie kolo tanečnej súťaže hráčov Chelsea a ManUnited dnes na Stamford Bridge. V porote Mourinho, Moyes, desaťtisíce na štadióne a milióny pri obrazovkách. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: Blues vs. Devils znamená Super Sunday

Stewo Biroš

Futbal je dosť vážna choroba a akýkoľvek pokus liečiť ju ju jednoznačne len a len zhorší. Dnes popoludní to na celých ostrovoch Williama Dobyvateľa vyzerá na jediné. Na rýchlu záchrannú pohotovosť...