Na Anfielde mastenica kola

15.12.2018 / Stewo Biroš
Klopp vs Mourinho, lepší zápas v ponuke kola nenájdete.  (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Klopp vs Mourinho, lepší zápas v ponuke kola nenájdete. / (photo: SITA/AP Photo/Rui Vieira)

Najlepšia frajerka futbalistu je vraj tá, čo premení každý faul na gól. Impossible is nothing, vitajte znova raz za kanálom, priatelia!

MAN CITY – EVERTON

Lendlovi nikdy nechutila tráva v londýnskom Wimbledone a po poslednej sobote je jasné, že Guardiolovi nikdy nebude tá na Stamfordskom moste pár kilometrov smer severozápad. Absencia Aguera, Bruyna, striedanie Saneho a na konci dňa i zranenie Silvu počas spomínaného zápasu boli mrtvolky, ktoré už nedokázal vzkriesiť ani Jesus.

Ako bude šejkovcom chutnať ďalšia modrá porcia na domácom tanieri tentokrát na Emirátoch probujte pri kurzoch 1.2 vs 13.5.

Pepe je prvý z tých čo vedia, že druhé miesto si okrem histórie pamätá už len vaša žena a pes.

LIVERPOOL – MAN UNITED

Na Anfielde exemplárna mastenica kola, kde na dobrý piskot nebude treba ani nejakého Mertensa.

Líder ligy a zároveň jediný neporazený tím v nej predstavuje pre ego ala Jose falat karé pre dobermana a Donovaly pre Kočnera v jednom, ak škaredému mančesterskému kačiatku, ktorému čas a zmena taktiky pomáhajú asi ako Ibalgin na potrhané väzy dávate šance, potom rátajte grajciar pri 5.9. Bo nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne a Jose je vždy líška všetkými diablami šibaná.

Za Lamančom dnes býva 430 tisíc dospelákov, čo sa topia v gamblingu. Pripočítajte 25-tisíc závislých tínejdžrov a berte stávkovanie radšej ako ozdobu života.

Dopremierligotania, priatelia.

Stewo Biroš

Stewo Biroš

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2018. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár