Nad Tatróoou sa blýska, hromy divo bijú pred každým extraligovým zápasom. (photo: SITA/Ján Viazanička)

Pozerať playoff hokejovej extraligy, ak nie ste členom fanklubu jedného zo semifinalistov?

Patrik Tatranský

Slovenská EXTRA liga vrcholí a my sme sa pozreli na zopár dôvodov prečo ju sledovať, či nesledovať v televízore, pokiaľ práve nie ste členom fanclubu jedného zo štyroch ešte hrajúcich tímov.


Po zápase s Veľkou Britániou (6:0). (photo: Sledge-hokej.sk)

Všetci sme Bondra

Peter Štít

Znovu sme v Štokholme na letisku. Nepozorný pozorovateľ by povedal, že sme tí istí ako pred jedenástimi dňami. Keby sa prizrel lepšie, všimol by si bronzové medaily s nápisom Ice Sledge Hockey World Championship B-Pool 2015. Empatický pozorovateľ by si všimol, že ubudlo nervozity a pribudlo únavy.


Gólman Mrázek odpočíva na vlastnom bránkovisku. (photo: SITA/AP Photo/Gene J. Puskar)

Disconnected Red Wings Index

Mišo Hudák

Power rankingami sú športové a hokejové médiá preplnené, pripravili sme preto iný, samozrejme subjektívny index, ktorý bude mapovať najlepšie a najhoršie naplnenie očakávaní a potenciálu družstiev NHL. 


Momentka.  (photo: SITA/Tibor Zmak)

VSŽ vs Poprad Tatry 7:5

Mišo Hudák

Desaťtisíc ľudí sa na kraji pracovného týždňa dostavilo na dvojzápas derby východného pobrežia medzi VSŽ A a VSŽ B. Ak niekto doteraz hľadá viac previazané tímy ako sú Košice a Poprad, nech  pokračuje aj naďalej vo svojom výskume.


Zeus. (photo: B.J. Texo)

Fotoreportáž: Michal Handzuš v Play-Off Extraligy

B.J. Texo

Je to už dvadsať mesiacov a nejaké dva týždne odvtedy, keď Jonathan Toews, kapitán Chicaga Blackhawks, kričal na celú TD Garden Arénu v Bostone: „Where's my boy Zeus?!“. Hľadal totiž jedného hráča, ktorému chcel odovzdať slávny Stanley Cup. Tým hráčom nebol nikto iný, ako Michal Handzuš.


Peter Sojčík blafuje. (photo: SITA/Martin Havran)

Blafáčik

Denis Bohumil Schvarcz

Kým som sa včera dostal pred obrazovku RTV:2 a zápas hokejového playoff Piešťany - Košice, svietilo na časomere 6:20, stav bol v tom čase 2:3.