Sergio Aguero je najviac! (photo: SITA/AP Photo/Scott Heppell)

EPL: Modrejší na Eastlands ustúpi

Stewo Biroš

Pätnásť je atómové číslo fosforu, pätnásť mal kapitán v románe Julesa Verna, pätnástku nájdete v názvoch slávnych MiG-ov, Suchoj-ov, či Jakovlev-ov. Pätnástka je symbol emócií, vášní, peňazí, obchodu a mágie. Pätnástkou je v tarotových kartách označený Diabol. Dnes s tipovaním opatrne, jediným víťazom bude skromnosť.


John Terry po víkendovom zápase. Predĺži depku The Blues aj dnes Tottenham? (photo: SITA/AP Photo/Scott Heppell)

EPL: V stredu Chelsea - Tottenham a Arsene - Koeman

Stewo Biroš

Začiatkom 90-tych rokov som stávkoval za koruny, a keďže bez netu, zásadne v kamenných kanceláriach. Spýtajte sa van Bastena. Keď som spadol z plusovej dvaapoltisícky do dvakrát takej mínusky, doktor povedal, aby som skončil. Počúvol som. Odvtedy zásadne za eurá a cez net. Heh.


Stanislav Lobotka a nikto z tímu U21 nedostane za zápasy s Talianskom ani halier. Ani líru. A Euro už ani náhodou. (photo: SITA/Martin Havran)

Priznanie mladíkov vynútené mučením

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Philippe Coutinho a spol. budú dnes trhať trávu u súpera. (photo: SITA/AP Photo/PA, Peter Byrne)

EPL: Dnes Manchester, i Liverpool zrelý na obriezku

Stewo Biroš

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka cez pracovný týždeň 14.dejstvo drámy svojho divadla. Lístočky, amigos...


Skóruje Matej Jelić, kráľ fortunaligových strelcov. (photo: SITA/Milo Fabian)

Pondelkové tréneroviny - Vidíme sa na jar

Richard Hanzlik

Neexistuje asi ľahšia vec, ako byť futbalovým trénerom v pondelok. "Po zápase si pozrieme video a rozanalyzujeme si, kde sa stali chyby a prečo sme prehrali", odznieva na tlačových konferenciách z úst koučov. Niečo podobné bude aj obsahom tejto rubriky. Pozrieme sa na príbeh uplynulého kola, určíme TOP & FLOP a tiež trénera kola. Ak sa vám to nebude páčiť alebo budete mať lepší subjektívny názor, diskusia ho znesie. 


Ten, čo na dnes sľubuje žúrku. Pamätníci holandskej kopanej vedia, že Ronald Koeman. (photo: SITA/AP Photo/Chris Ison, PA Wire)

EPL: Mala to byť pokojná nedeľa

Stewo Biroš

Za sedem dní stvoril Boh svet, a keď videl, že mu stále čosi chýba, na ôsmy pridal futbal. Dnes kopeme na štadióne sv. Márie, priatelia.


Chelsea a jej tréneris. V súčasnosti sa klepú kolená pred nimi všetkým, čo im prídu do cesty. (photo: SITA/AP Photo/Frank Augstein)

EPL: Postrach na sedem? Chelsea

Stewo Biroš

Dominujúci líder ligy, šesť bodov pred tým druhým v slede, v sezóne nateraz neporazený čoby v jedinej súťaži. 


Ján Vlasko, bielohlavý loptový virtuóz. (photo: SITA/Ivan Kopčáni)

Slovenské ligové klenoty

Mischo Mácsai

V súčasnom svete, kedy sa dookola - a priznajme si, aj právom – rieši otázka,  či počas roka skóruje viac krát Messi, Ronaldo alebo Robert Rosenberg,  a či má horšiu formu futbalový alebo hokejový Slovan, dovoľte upriamiť pozornosť na naše zelené pažite. Pozrime sa na troch hráčov, ktorí sú ozdobou našej údajne najvyššej súťaže.


 (photo: )

Prečo ľudia nemajú radi Lionela Messiho?

Samo Marec

Byť tým úplne najpriemernejším z priemerných svetových futbalistov čisto teoreticky nie je to najhoršie, čo sa vám v živote môže stať – stále ste mohli skončiť aj ako autistický argentínsky trpaslík.