Ani van Persie s Falcaom nestačili na postup vo FA Cupe. (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

FA Cup a jeho najbláznivejší víkend

Michal Mácsai

Udalosti uplynulého víkendu ma donútili napísať týchto pár (desiatok) riadkov, aby som vzdal hold súťaži, ktorá za jeden deň ošklbala nejedného fanúšika. Ďalších rozplakala.


Strieľa Diego Costa. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Zelená je tráva, modrá bohatstvo, červená srdce

Stewo Biroš

Odmena za utorkovú lopotu odovzdanú z väčšej časti vlasti prichádza večer zo samého juhozápadu Londýna. Zelená je tráva, Modrá bohatstvo, Červená srdce...


Winter classic Fortuna ligy sa odohrá na našich stránkach.  (photo: SITA/Martin Medňanský)

Zápas lokálnych hviezd: Nominujte West vs Exit Stars!

Richard Hanzlik

Exhibičný zápas by sa mal niesť v duchu West vs Exit, pre pracovníkov SAV to pokojne volajme Zápas vs Východ,  keďže ešte nevieme mená kapitánov a nejako sa to volať musí. Ak nám zo vstupného zostanú nejaké lóve, dáme aj predzápasovú šou a zvyšok si rozdelíme po vzore MS v Afrike.


Stamford Bridge, včera. (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

O svätej povinnosti lucídneho tipéra

Stewo Biroš

Rada s tisíckou na Chelsea včera pobúrila mnohých majstrov sveta, ktorí fasujú medaily za správny tip zásadne po zápase. Veľkým umením tipéra je ale vedieť i prehrať, tým najväčším dokonca prehrať Inplay pri nesprávnom tipe čo najmenej.


Eden Hazard, opora Chelsea. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Dnes FA Cup za tisícku

Stewo Biroš

„Najlepšie pre boj o titul v Premier League by bolo prehrať  dnes v dueli s Bradfordom, v semifinálovej odvete ligového pohára proti Liverpoolu /utorok/ a potom i v Lige majstrov proti Paris Saint-Germain. My sme ale Chelsea. A naša DNA to nedovolí“ ...


Sústredený? Nahnevaný? Rozmýšľajúci? Aký je Harry na obrázku zo zápasu s WBA. (photo: SITA/AP Photo/PA, Adam Davy)

Aký je Harry Redknapp manažér?

Tomáš Turek

Dostať tridsaťdeväť rokov trénerskej kariéry do 926 slov bola celkom makačka. Výsledok snáď zachytáva Redknappovu podstatu.


Andrea Pirlo vs Javier Mascherano, v časoch kedy hrali kluby v červenom finále Ligy majstrov. (photo: SITA/AP Photo/Thanassis Stavrakis)

Smútok a pýcha v červenom

Richard Hanzlik

Dnes o troch kluboch hrdo sa hlásiacich k červenej farbe, s neuveriteľnými fanúšikmi, avšak už dlhšie stojacich vo svojom kedysi úspešnom tieni. Majú síce spoločnú farbu, ale dôvody súčasného stavu sú odlišné.


Senegaaaaal! (photo: SITA/AP Photo/Themba Hadebe)

Africký pohár národov 2015

Michal Mácsai

Možno ste to viacerí nepostrehli, ale pred dvoma dňami začalo ďalšie, v poradí už 30. vydanie AFCON  - Afrického poháru nádorovnázorov, teda pardon národov. 


José s pohľadom plným očakávania. (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

Chce ich José štyri?

Stewo Biroš

Titul v Premier League, prvenstvo v Lige majstrov, zisk FA Cupu a nakoniec  i konečné víťazstvo v Capital One Cupe? Jose Mourinho je už teraz vo svete futbalu večný, ak sa mu v 21.storočí podarí skočiť v jednej sezóne všetky štyri prekážky, bude zo všetkých  večných jednoznačne ten največnejší. A AK niekto niečo podobné naozaj chce, tak práve Jose.