David Moyes ešte v kravate Manchester United.  (photo: SITA/AP Photo/Scott Heppell)

David Moyes, The Chosen One San Sebastianu

Mischo Mácsai

David Moyes sa po pármesačnej dovolenke spôsobenej nie příliš vydareným – no dobre, tak absolútne nepodareným - pôsobením v Manchestri United dočkal nového pôsobiska v slnečnom Španielsku. Siahol po ňom aktuálne 15. tím tabulky La Ligy zo San Sebastianu.


Real Madrid ťaží z formy Karima Benzemu, aktuálne možno najlepšieho útočníka na svete. (photo: SITA/AP Photo/Andres Kudacki)

Ostrostrelci, kanonieri a iné kategórie útočníkov

Andrej Fuksa

Futbalový útočník. Zaujímavá veličina. Pri úspechu tímu zožne najväčšiu slávu, je ospevovaný fanúšikmi, ktorí nosia väčšinou práve jeho dresy, máva najvyšší plat, vytvára obraz tímu. Naopak, ak sa nedarí, vina padá na neho a pokriky typu #kamsitokopol lietajú jedna radosť. V súčasnom poňatí futbalu poznáme viacero typov útočníkov. Vysokých, kreatívnych, hlúpych, nagélovaných, s kohútom na hlave, s cumlíkom v chráničoch a mnohých ďalších. Vzhľad a povahové vlastnosti však pôjdu bokom, zameriame sa na tie futbalové.


Jan Kalabiška so spoluhráčmi zadupali Slovan ešte hlbšie do jesenného bahna. (photo: SITA/Martin Medňanský)

Pondelkové Tréneroviny - Aj Trenčín odstúpil

Richard Hanzlik

Po Renátke a Zuzanke odstúpil aj Trenčín. Vydiskutovaní televízni komentátori znalí tematiky sa zhodujú v tom, že zmena na čele je zaslúžená.


Nacer Chadli z Tottenhamu. Výslovnosťou krstného mena si niesme istí. (photo: SITA/AP Photo/Alastair Grant)

EPL: Tottenham viac sľubuje, ako hrá

Stewo Biroš

Trénerovi Pochettinovi tottenhamské Kohúty zatiaľ určite nesedia tak, ako kedysi pod ním hrajúci báječný Southampton, Argentínčanovi v kresle Spurs nevychádza ani sľub o hernej nonšalancii, pasii a vkuse.


Majiteľ Slovana Bratislava na archívnom zábere. (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Kmotrík rozpustil futbalový Slovan

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Alberto Moreno si fotografiu v polohe, ktorú zachytil aparát v Madride, doma v rámčeku asi nevystaví. (photo: SITA/AP Photo/Paul White)

EPL: Liverpool FC pripomína Beatles v Tokiu

Stewo Biroš

Za 688 minút dokážu poniektorí odbehnúť tri maratóny, zhliadnuť päť Shakespearových hier, doletieť do Singapuru, alebo vypiť tisíc šálok čaju. Za ten istý čas dokázal kedysi hráč za 50 miliónov libier nestreliť v Premier League ani gól a brankár súčasnej Bundesligy naopak ani jeden nedostať. Osem sekúnd, že kto je kto ...


Tento chlapík momentálne striela góly za londýnsky Arsenal kedy sa mu zachce (photo: SITA/AP Photo/Tim Ireland)

Liga lajstrov: Čo majú spoločné Neymar, Stoch a Kucka?

Števo Kolibár

Utorok so stredou sa opäť raz zbili, a tak prinášame ďalšiu epizódu dátového sitcomu z prostredia futbalovej smotánky.

Na začiatok vtip. Príde Cristiano Ronaldo po zápase do sauny, kde skrze výpary nevidno nič. Sadne si uprostred, aby mu bolo vidno aspoň časť nechutne dokonalého six packu pre prípad, že k nemu vstúpi niekto ďalší, vypne hruď a hecuje sa: „Boh futbalu ma zoslal na zem, aby som bol najlepší.“ V tom sa odkiaľ si z kúta ozve šťúply chlapík s osuškou veľkosti XS kde-tu prešívanou slovom „Leo“ a odvetí: „Nepamätám si, že by som niekoho niekam posielal.“


Trénerovi Galádovi zostal len pohľad dôverne známy majiteľom domácich miláčikov. (photo: SITA/Diana Černáková)

Dôvod nepredĺženia zmluvy s Galádom známy!

Laco Králik

Góly-Body-Hlody prinášajú neobjektívne, fiktívne, neoverené a miestami až nemiestne nepravdivé novinárske kačice. Ak nie je v texte uvedené inak, zdrojom všetkých informácií je agentúra JPP.


Bebras Natcho, (čítaj

Moskva pýta revanš

Stewo Biroš

Zlé spomienky na zamrznutú metropolu Ruska, kde Citizens v termotrenkách stratili víťazstvo 21.októbra komickou penaltou štyri minúty pred záverom stretnutia /2:2/ pýtajú v odvete revanš.