Jameis Winston, víťaz Heismana a pravdepodobná jednotka draftu NFL. (photo: SITA/AP Photo/Garry Jones)

NFL Draft: Prekliati Heismanovi víťazi?

Denis Bohumil Schvarcz

Vo štvrtok večer miestneho a zároveň v piatok nad ránom nášho času oznámi komisár NFL Roger Goodell meno hráča, ktorý sa stane jednotkou draftu NFL v roku 2015. 


Tréner Seattle Seahawks Pete Carroll (vľavo) a tréner New England Patriots Bill Belichick na predzápasovej besede. (photo: SITA/AP Photo/Matt Slocum)

SuperBowl XLIX

Denis Bohumil Schvarcz

Asi pol hodinu po tom, čo stredoeurópsky čas prekročí prah druhého februárového dňa a chvíľku po tom, čo Idina Menzel, originálny hlas snehovej kráľovnej z rozprávky Frozen, odspieva Star-spangled banner (inými slovami americkú hymnu) vykopnú v arizonskom Glendale prvú loptu zápasu o SuperBowl XLIX. Získa ho jeden z dvoch najlepších tímov sezóny, ale aj posledných rokov. Seattle Seahawks, alebo New England Patriots. 


Jermaine Kearse chytil prihrávku a ukončil sezónu Green Bay Packers. (photo: SITA/AP Photo/Jeff Chiu)

Včera som nechcel byť fanúšikom Green Bay Packers

Denis Bohumil Schvarcz

Ak ste fanúšikom Green Bay Packers, mali by ste zvážiť, či naozaj chcete čítať dnešný článok. Naozaj, premyslite si to. Možno bude pre vaše duševné zdravie, tak ťažko skúšané približne od polnoci z nedele na pondelok lepšie, ak ho vynecháte. Nenahnevám sa, mám pre vás úprimné pochopenie. Sám fandím New York Jets a aj keď nie tak kruto, aj oni relatívne nedávno prehrali zápas, keď boli tak blízko SuperBowlu.