Je nádherná. Allianz Aréna. (photo: Maroš Fabianek)

Bayern? Natuurlich!

Maroš Fabianek

Poznáš ten pocit, keď sedíš na gauči a máš zapnutý športový program. Práve vysielajú Bundesligu a ty si z toho každý zápas trápne unesený, ako nevesta z vlastnej svadby. Určite si hovoríš, že to raz zažiješ naživo. 


Ďurica a Hubočan by mali hrať aj dnes. 
 (photo: SITA/Jozef Jakubčo)

Nebojme sa Luxemburska

Andrej Fuksa

Pokora nezaškodí, ale pýtam sa, kde je sebavedomie hodné lídra kvalifikačnej skupiny C s plným počtom bodov?


Večer potiahne Albion. Wayne Rooney. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Kto dnes nepoloží na Albión, okráda rodinu

Stewo Biroš

V sakrálnej katedrále na Wembley za 757-miliónov libier majú večer potomkovia kráľa Artuša zdemolovať futbalové šíky 94-ho tímu svetového rankingu.


Ronaldo sa už zalizuje na súperov v Lige majstrov v novom drese. Real si bude musieť poradiť s Ajaxom bez neho. (photo: SITA/AP Photo/Manu Fernandez)

Sedem dôvodov Ronaldovej depresie

Martin Petro

Otázka, ktorá mnohým fanúšikom posledné týždne vŕta v nose, aj keď ju asi nemali odvahu vysloviť nahlas, znie: „Aký je dôvod Ronaldovej depresie?“ My v Takistee sme tu guráž našli, pretože sa portugalských extrémistov nebojíme. A ideme na ňu hľadať odpovede, keďže to za nás neurobí nikto.


Škrtel po zákroku, za ktorý mal dostať červenú. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

Post futbalum: Van Gaalova lekcia, Mr.Rodgers

Stewo Biroš

Pustiť všetky body doma, v plných valcoch, v super dôležitom dueli a proti najpudingovejšiemu Man United za posledné roky, to bola teda Van Gaalova lekcia, Mr.Rodgers.


CR7 má v súčasnosti hlavu skôr dole. (photo: SITA/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)

El Clásico: Najväčšia scéna sa dnes volá Futbal

Stewo Biroš

Život je príliš krátky na to, aby sme tancovali so škaredými ženami, každopádne ešte kratší na to, aby sme si nechali ujsť Blaugranas a Merengues


Nastupuje Bony. (photo: SITA/AP Photo/Jon Super)

EPL: O Bonyho súhre

Stewo Biroš

Pred pár dňami nepoznaný, od utorka v krajine pod Tatrou z noci do rána razom ale najslávnejší prechodníček v celej šírej rodnej reči zmetie maturitné Slovensko asi tak, ako európska futbalová lavína naposledy slnkazatmenie anglických megaklubov.