Najlepší reprezentant: Štvrťfinále podľa predpokladov

12.12.2013 / Denis Bohumil Schvarcz
Dvojice pre štvrťfinále sú známe. (photo: Martin Cejo Bosák)

Dvojice pre štvrťfinále sú známe. / (photo: Martin Cejo Bosák)

Osemfinále súťaže o Najlepšieho reprezentanta SR vo futbale, ktorá prebieha celý týždeň na našom webe skončilo vo vašom hlasovaní podľa predpokladov. Osem nasadených potvrdilo svoju úlohu v historických análoch, no najmä v dušiach, mysliach a srdciach fanúšikov najrozšírenejšieho športu v našej krajine. Dubovský, Mintál, Moravčík, Vittek, Hamšík, Szili Németh, Škrtel a Karhan v podstate nedali svojim súperom žiadnu šancu a sú zaslúžene vo štvrťfinále.

Výsledky

Tabuľka hovorí za všetko. Len Ján Mucha a Stano Šesták výsledkovo potrápili Szilárda s Mirom Karhanom. Spomienky na ich zásluhy v najúspešnejšej kvalifikácii na MS 2010 a na záverečnom turnaji v JAR síce nevybledli, no nestačili na všetko to, čo víťazi duelov odviedli vo svojej kariére v drese s dvojkrížom. 

Hlasovanie vo štvrťfinále TU!

Vo štvrťfinále už prituhuje. Dubovský vs. Mintál je duel, ktorý má jasného favorita. Szilárd Németh by Mareka Hamšíka mohol potrápiť o čosi viac. Škrtel proti Karhanovi, sme zvedaví, či trnasvký fanklub podporí svoju legendu v súboji proti stopérovi the Reds. Moravčík bude o hlasy súperiť s Robertom Vittekom a výsledok toho duelu si netrúfame odhadovať. 

Veríme, že ani dnes to nenecháte na iných, aby rozhodli. V hre je nielen nálepka Najlepší hráč reprezentácie Slovenska za 20 rokov samostatnosti, ale aj ceny, ktoré poskytol Slovenský futbalový dres zväz. Aj čo len jeden vyplnený formulár vás dostane do žrebovania o reprezentačný dres a inštruktážne futbalové DVD-čka. Tak smelo do toho, priatelia! 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár