Dominika repre šatičky odložila na čas hlbšie do skrine. (photo: SITA/Ján Slovák)

Reprezentačný dres náš najcennejší

Martin Petro

Domča si najlepšia sa rozhodla nereprezentovať Slovensko v barážovom stretnutí v Kanade, kde si budeme zachraňovať náš prvoligový zadok po zbabranom súboji s Nemeckom. Namiesto toho sa prihlásila na turnaj WTA 250 v Koala Lumpur, pretože cíti, že tento rok má konečne šancu preniknúť do top 10. 


Fešákov je päť, ale dôvody na návštevu NTC sú aj iné. (photo: SITA/Ján Slovák)

Päť dôvodov, prečo prísť na Davis Cup

Martin Petro

Od piatku do nedele sú v Bratiske Lotyšskí mužskí tenisti. Rozdajú si to s našimi o to, kto si to rozdá s Rakušanmi o to, kto si to rozdá na jeseň v playoff o svetovú skupinu. Toto je pätoro dôvodov, pre ktoré sa oplatí navštíviť NTC.


Stanislas Wawrinka v póze sústredenej na bekhend.  (photo: SITA/AP Photo/Aijaz Rahi)

Wawrinkov titul by konečne rozvíril mužský tenis

Štefan Cebro

Stanislas Wawrinka je hráč, ktorý môže konečne rozprúdiť mužský tenis. Ten ovládajú traja, až štyria fenoméni, ktorí od roku 2006 pustili ku grandslamovému titulu len Juana Martina Del Potra, ktorý všetkých prekvapil na US Open 2009. Wawrinka je k tomu podobne blízko ako bol argentínsky tenista, aj keď stále musí spraviť najťažší krok.


Pome, Domča, do finále!, kričí dnes celé Slovensko.  (photo: SITA/AP Photo/Eugene Hoshiko)

Prvá Slovenka vo finále grandslamu

Martin Petro

Ten titulok si treba prečítať ešte raz, znie to totiž lahodne ako sláčikové kvarteto pri svadobnej hostine. Človek dostane málokedy možnosť písať nadpis s takou pýchou a zároveň s takou zásadnou informáciou v jeho obsahu. 


Pohľad upretý na miesto, kam vystúpa žltá chlpatá loptička Dominike v Melbourne pomáha. (photo: SITA/AP Photo/Andrew Brownbill)

Ako som strávil noc s Dominikou Cibulkovou

Martin Petro

Bol to piatok večer. Deň, v ktorom mladí ľudia chodia po náročnom týždni radi vypnúť. Trebárs na dno pohára. Aj môj večer mohol byť podobný, zhoda okolností spôsobila, že som polnoc strávil doma. S Dominikou.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36