Takto podával Lukasz Kubot v lete vo štvrťfinále Wimbledonu. Ako podáva dnes si môžete pozrieť na vlastné oči v NTC v Bratislave. A podať si naňho na základe tipov nášho vyslaného redaktora. (photo: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Ako Tomič štafetu smoly Kližanovi odovzdal

Martin Petro

Ďalší servis prichádza až dnes, pretože včera sme naším tretím okom cítili prítomnosť čiernej stredy a veľké tipérske sklamania. Tie aj prišli. Na nevyslovenú otázku odpovedám áno, dá sa zarobiť aj na takých, ba čo viac, niekedy ešte oveľa lepšie.


Djokovic do toho dáva všetko, na tenisový trón chce späť čo najskôr.  (photo: SITA/AP Photo/Eugene Hoshiko)

Zabudnite. Djokovič nedá Nadalovi vydýchnuť

Štefan Cebro

To, že je Novak Djokovič momentálne jediným reálnym vyzývateľom Rafaela Nadala o tenisový trón sa potvrdilo aj na posledných dvoch čínskych turnajoch. Srb na nich ukázal, že okolnosti môžu byť hocijaké, jeho skvelá hra na tvrdých povrchoch sa nemení.


Steffi Grafová, najlepšia tenistka histórie podľa čitateľov TakUrčitee. (photo: SITA/AP Photo/Paul Hawthorne)

Steffi Grafová, najlepšia tenistka všetkých čias

Denis Bohumil Schvarcz

Rozhodli ste. Celý týždeň ste vy, čitatelia TakUrčite hlasovali kolo po kole a zužovali zoznam 32 najlepších hráčok tenisovej histórie, až na jeho konci zostala, ako to už pri tenisových turnajoch býva, jedna víťazka. Neprekvapivo ste zvolil Steffi Grafovú. Vo finále porazila Martinu Navrátilovú 2:1 na sety. 


 (photo: )

Steffi Grafovú vyzýva vo finále Martina Navrátilová

Denis Bohumil Schvarcz a Martin Cejo Bosák

Zostáva posledný zápas. Bolo ich 32, najlepších tenistiek, aké si kedy strčili loptičku pod sukničku a vytiahli ju pri potrebe druhého podania. Od Steffi Grafovej po Mary Pierceovú, od utorka si to rozdávali v súbojoch, ktoré rozhodovali vaše fanúšikovské hlasy. Primadony, sirény aj Serena, tridsať z nich ste vyradili pred finále. Doňho posunuli najväčšie legendy. Steffi Grafovú a Martinu Navrátilovú. 


 (photo: )

Najlepšia tenistka všetkých čias bude jedna z týchto štyroch

Denis Bohumil Schvarcz a Martin Cejo Bosák

Už len štyri ste nechali v hre. Najlepšou tenistkou všetkých čias sa stane jedna dáma z kvarteta Steffi Grafová, Serena Williamsová, Kim Clijstersová a Martina Navrátilová. O tom, ktoré dve z nich sa virtuálne pobijú o jediný titul, ktorý im ešte na polici chýba, rozhodnete vy, svojim hlasmi, práve dnes. Máte čas do 22:00, hlasujte z počítača, mobilu, toalety, hlavne to nenechajte na iných. 


 (photo: )

Osemfinále Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien

David Pavlik , Denis Bohumil Schvarcz a Martin Cejo Bosák

Šestnásť duelov 1.kola Majstrovstiev sveta všetkých čias v tenise žien, v ktorom hlasy čitateľov TakUrčitee určia najlepšiu, aká kedy držala tenisovú raketu v ruke, je za nami. Pavúk pokročil do ďalšej fázy, 16 tenistiek zabojuje dnes o svoje miesto vo štvrťfinále. Práve Vaše hlasy rozhodnú o tom, ktoré zástupkyne nežnejšieho pohlavia zostanú v hre o ďalší titul do už aj tak bohatej zbierky. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36