Pekných je veľa, najkrajšia môže byť len jedna. (photo: SITA/AP Photo)

Tenisové referendum: Ktorá je najkrajšia?

Martin Petro

Snažíme sa ísť s dobou a keďže je teraz IN robiť bársaké módne referendá za 6 miliónov euro o všeličom možnom, zorganizovali sme aj my jedno. Bude sa v ňom hlasovať o najkrajšiu aktívnu tenistku všetkých čias.


Novak Djokovic vyhral aj svoje piate finále v Melbourne. (photo: SITA/AP Photo/Andy Brownbill)

Rozhodla balkánska prefíkanosť

Tomáš Kolár

Mužské finále Australian Open 2015 rozhodne v ničom nezaostalo za tým ženským. Po prvých dvoch setoch to dokonca vyzeralo, že tenisoví fanúšikovia strávia pred debnou pol dňa. Žiaľbohu, a možno aj chvalabohu, bol tretí a štvrtý set medzi Nolem a Andy Murraym už iba formalitou.  


Serena Williamsová. (photo: SITA/AP Photo/Bernat Armangue)

Serena, slečna Obdivuhodná

Tomáš Kolár a Denis Bohumil Schvarcz

Eso na mečbole odvrátila elektronika signalizujúca dotyk siete. Serena v prvej sekunde pustila raketu víťazne z ruky, v druhej neveriaco krútila hlavou smerom k empajrovej rozhodkyni. O niekoľko ďalších krátkych momentov neskôr Serena Williamsová aj tak vyhrala svoj 19. grandslamový titul. 


Novak Djokovic, najväčší favorit, čo je stále v hre. (photo: SITA/AP Photo/Lee Jin-man)

...a tam dole zostali ôsmi

Tomáš Kolár

Na tradične prvom grandslame v roku v austrálskom Melbourne si dva krát stodvadsať hráčov pobalilo kufre. Zostali poslední ôsmi, štyria chlapi a štyri baby. V noci začínajú semifinálové boje, sľubujú veľmi zaujímavé duely.      


Dominika dobre. (photo: SITA/AP Photo/Bernat Armangue)

Je suis Pomee! Tri vášnive noci s Dominikou

Martin Petro

Pre každého hejtera, kto by nebodaj namietal, že toto je presne to slovenské „Jasné, nadávajú na ňu, ale keď sa jej začne dariť, tak už stoja stoporení v rade pre podpis na podbruško", mám len jeden odkaz: Presne tak.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36