Jasná? TakUrčitee! Sme partnerom Svetového pohára v slalome

12.02.2016 / Denis Bohumil Schvarcz a Maroš Sýkora
Svetový pohár v Jasnej sa blíži. Budeme spolu pri tom.  (photo: facebook.com/skiworldcupjasna)

Svetový pohár v Jasnej sa blíži. Budeme spolu pri tom. / (photo: facebook.com/skiworldcupjasna)

Prvý neobjektívny športový portál bude internetovým mediálnym partnerom organizačného výboru Svetového pohára v Jasnej. Tak určitee.

Historický okamih

,,Je to pre nás historický okamih, kedy sme sa s našim neobjektívnym spravodajstvom zaradil medzi tradičné objektívne médiá. Vnímame to ako zlomový bod pre domáce mediálne prostredie. TakUrcitee.sk je ideálnym miestom na zapojenie fanúšikov nielen slalomového lyžovania a najmä slovenských slalomárok. Tešíme sa na súťaže o zaujímavé ceny, a je dúfam jasné, že aj na neobjektívne reportáže z Jasnej“ povedal Bohumil Stejskal zakladateľ portálu Tak určitee.

,,Hlavným sloganom Svetového pohára v Jasnej je Ski the future. Slovensko je moderná krajina, Jasná je moderné stredisko a chceme ich tak aj prezentovať. Preto okrem tradičných, spolupracujeme aj s médiami novými. Páči sa nám nadhľad a čisté nadšenie s akým autori portál tvoria, ale zároveň vysoká úroveň materiálov a iný pohľad, ktorý prinášajú. Veľmi osviežujúca je najmä recesia, ktorá dúfam prinesie trochu úsmevu, na ktorý sa už pomaly aj pri športe zabúda. A pritom k nemu určite patrí“ vysvetlil Maroš Sýkora, člen organizačného výboru.

Súťaže, neobjektívne reportáže a informácie pre fanúšikov

V rámci mediálneho partnerstva portál Tak určitee bude prinášať neobjektívne reportáže a informácie pre priaznivcov lyžovania, pohľad do histórie a s blížiacim sa termínom pretekov aj servisné informácie pre návštevníkov. Pripravuje tiež tipovaciu súťaž, o podpísanú prilbu Veroniky Zuzulovej, ktorú venuje UNIQA, generálny partner organizačného výboru Svetového pohára v Jasnej. Čitatelia Tak určitee však budú môcť zabojovať aj o vzácne artefakty – dražiť sa bude stolička na ktorej počas tlačovej konferencie bude sedieť víťazka pretekov v Slalome.

,,Svetový pohár je vždy okrem športu aj festivalom zábavy a dobrej nálady. Preto z nej trochu chceme vniesť aj do inak vážnej komunikácie“ dodal Sýkora.
Za zábavou sa do Jasnej oplatí prísť už v piatok 4. marca. Víkendový program sa otvorí večerná párty v klube Happy End kde vystúpi RYTMUS & DARA, DJ EKG. V sobotu okrem pretekov v obrovskom slalome odštartuje historicky prvá Fun rádio dohoda na snehu. Na najväčšom zimnom hudobnom festivae pred klubom Happy End vystúpia DJ PYTHON, Hex, Heľenine oči, POLEMIC, Majk Spirit.

Večer si na pódiu pretekárky vylosujú štartovacie čísla na nedeľné preteky v slalome žien. Fanúšikovia tak budú môcť pozdraviť Veroniku Velez Zuzulovú a Petru Vlhovú.
V nedeľu budeme fandiť našim dievčatám na svahu, alebo pri obrazovkách. Okrem cieľovej zóny je pre lyžiarov pripravená zóna s výhľadom na najdramatickejší úsek trate na Priehybe. Obrovská fan zóna s veľkoplošnou obrazovkou bude na Bielej púti, hlavnou fan zónou, kde bude môcť niekoľko tisíc fanúšikov sledovať preteky priamo v stredisku je Worldcup village, pred klubom Happy End.

Preteky Svetového pohára žien v obrovskom slalome a slalome sa v Jasnej budú konať v sobotu a nedeľu 5. a 6. marca 2016. Ambasádorkou podujatia ja najúspešnejšia slovenská reprezentantka Veronika Velez –Zuzulová. Viac info na www.worldcupjasna.sk

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Maroš Sýkora

Maroš Sýkora

Napíš komentár