Čistá lyža, veľké finále!

04.03.2016 / Denis Bohumil Schvarcz
Finálová dvojica. (photo: Martin Cejo Bosák)

Finálová dvojica. / (photo: Martin Cejo Bosák)

Posledná šanca zapojiť sa do hry o prilbu Veroniky Velez-Zuzulovej je dnes. Súťaž popularity lyžiarov medzi čitateľmi TakUrčitee je vo finále. Najpopulárnejší lyžiar a najpopulárnejšia lyžiarka medzi slovenskými fanúšikmi si dnes posledný krat zídu dole článkom pre vaše hlasy. Zajtra spoznáme víťaza, zajtra sa dozvieme, koho máte najradšej. 

Prilba podpísaná Veronikou čaká na majiteľa. Zapojiť sa môže každý, kto vie čítať, je schopný zahlasovať a vypísať emailovú adresu, z ktorých jednu vyžrebujeme priamo na tvári miesta v Jasnej. Smelo do toho, zostáva posledných pár hodín na hlasovanie.  

Výsledky semifinále

Rakúšan porazil Američana. Dvaja jazdci slávneho mena, ktorí si meno u fanúšikov urobili okrem skvelých výsledkov aj nebojácnou jazdou často za hranicou rizika, zostali vo vašich srdciach spomedzi pánov lyžiarov najdlhšie. Aj z nich sa ale do finále mohol dostať len jeden a tesnú výhru napokon uhájil Herminator. 

Slovenský súboj v ženskej časti pavúka bol len o málo jasnejší. Veronika porazila Petru, zrejme sa prejavili dlhoročné skúsenosti. Mladá, dravá Vlhová si ale môže nových fanúšikov získať už zajtra a v nedeľu na kopci na strednom Slovensku. O týždeň by už možno ich duel dopadol inak. Dnes to ale dopadlo, ako to dopadlo. Lebo ste hlasovali, ako ste hlasovali. 

 

 

Finále

Maier vs Veronika. Je to na vás. Rýchly klik a bude vybavené. Meno víťaza Čistej lyže, majstra svahu čítajte už v sobotu. 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár