Čistá Lyža! Zuzu je najpopulárnejšou lyžiarkou fanúšikov na TakUrčitee

05.03.2016 / Denis Bohumil Schvarcz
Najpopulárnejšia lyžiarka na TakUrčitee. (photo: Martin Cejo Bosák)

Najpopulárnejšia lyžiarka na TakUrčitee. / (photo: Martin Cejo Bosák)

Dohlasované, dobojované. Víťazka je všetkým Jasná. Súťaž popularity lyžiarov na TakUrčitee vyhrala domáca favoritka. Veronika Velez-Zuzulová, gratulujeme!

Pavúk

Týždeň pred dňom "J", keď sa v Jasnej prvýkrát po tridsiatich rokoch bude lyžovať o skutočné body do skutočného Svetového pohára sme na Prvom neobjektívnom portáli venovali súťaži o favorita čitateľov, fanúšikov lyžovania. Spolu s kolegami zaoberajúcimi sa hlbšie zimnými športami sme vybrali šestnásť podľa nás najpopulárnejších lyžiarov, na ktorých sme si spomenuli. 

Zoradili sme ich do pavúka, rozdelili na mužskú a ženskú vetvu a každý deň počet hlasovaním zmenšovali o polovicu. Až kým sa do finále nedostali Hermann Maier a Veronika Velez-Zuzulová.

Finále

Finále bolo jednoznačnejšie, ako som očakával. Určite aj preto, že Veronika je ale omnoho krajšia, ako terminátor na lyžiach. Okrem toho je naša a má v aktuálnej sezóne skvelú formu. Verím, že Rakúšan a aj jeho do lyžovania zbláznení krajania pochopia, že na Veroniku jednoducho nemal nárok. Snáď to prežijú :)  

A prilbu vyhráva...

Ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali. Bolo ich neúrekom, ako vždy si možnosť zapojiť sa do súťaže o podpísanú prilbu víťazky kompetície nenechali ujsť stovky čitateľov. Hlavnú výhru sme mali jednu, výhercu určíme priamo v Jasnej, nech to má tú správnu atmosféru. Spolu s výhercami ceny útechy sa všetci nájdu v textoch v nedeľu/pondelok. Musím končiť, utekám na kopec. Na Jasnúúú! 

Denis Bohumil Schvarcz

Denis Bohumil Schvarcz

Napíš komentár