Slovensko - Nórsko

14.05.2014 / Michal Kolárik
Nie, toto dnes nechceme vidieť v televízore. (photo: SITA/AP Photo/Sergei Grits)

Nie, toto dnes nechceme vidieť v televízore. / (photo: SITA/AP Photo/Sergei Grits)

DOXXbet Tip Dňa je nová rubrika, v ktorej priatelia TakUrčitee z DOXXbet.sk upozornia na lákavú príležitosť okoreniť zaujímavý duel príjemnou výhrou.

Slovensko - Nórsko, tipujte tu

Ani v treťom oriešku nenašli slovenské hokejové popolušky víťazné šaty dresy. S prirodzeným šarmom ich do súboja o zbavenie víťaznej nevinnosti poslali francúzske kurtizány, ktoré si od bohatých body berú a chudobným ich dávajú zadarmo. Čo je pre Popolušky horšie, o predĺženie tancovačky na elitnom bále, kde asi o rok kurtizány nebudú chýbať, sa musia pobiť postupne s tromi surovými Vikingmi.

Prvý ich čaká už dnes. Je to prostredný z dobyvateľov brány štvrťfinále MS, v ktorom sa už párkrát objavil. Vo včerajšom ťažkom súboji so skúsenejším Vikingom síce viedol, ale nakoniec bola nórska koruna devalvovaná tromi švédskymi. Nórom to vadiť nemusí, už po troch zápasoch majú pred nami náskok piatich bodov a ak by našu nepodarenú rozprávku predĺžili o ďalší diel, budú pomaly tam, kde Popoluška byť chcela, ale v záverečných tretinách jej vždy do toho niečo prišlo. Raz ju vyrušilo zo sústredenia trio Jágr-Štěstí-Náhoda, potom kanadskí drevorubači a zlé kurtizány jej štyrikrát pustili očko na pančuškách.

Zľutuje sa našej ufúľanej krásavice aspoň ten Viking? Mohlo by mu to byť jedno, Vikingovia prieberčiví nikdy veľmi neboli, čo prišlo pod ruku, to brali. V kútiku duše všetci na panstve (možno aj macocha s dcérami v pozadí) veria, že Popoluška má na viac, ako zametanie podlahy v tabuľke. Musí však triafať tak, ako s princom na love, v súperovej tretine tancovať krajšie, ako v zámku na bále a súperov si pred bránou preberať dôkladne, ako holúbky hrach so šošovicou. Lebo len tak má ešte šancu na vydaj.

PREČO BY MALI VYHRAŤ NAŠI?

PREČO BY MALI VYHRAŤ NÓRI?

  • lebo s Nórmi na veľkom turnaji ešte neprehrali

  • lebo sú ďalší, čo proti favoritovi nám môžu hrať uvoľnene

  • lebo Laco zaberie a pridajú sa aj ostatní

  • lebo ich to môže nasmerovať prudko do štvrťfinále
  • lebo nám horí za pätami oheň z pekla zostupu
  • lebo nás chcú už konečne poraziť aj na veľkom turnaji

 

Michal Kolárik

Michal Kolárik

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2014. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár