Zabudnite na kupóny, na trávnik nastupujú zľavové kódy

05.08.2015 / Tomáš Turek
Fanúšikovia tlieskajú nástupu zľavových kupónov. (ilustračný záber) (photo: SITA/Milo Fabian)

Fanúšikovia tlieskajú nástupu zľavových kupónov. (ilustračný záber) / (photo: SITA/Milo Fabian)

Americký fenomén vystrihovacích zľavových kupónov otupil nejedny nožnice. Rozpútal nejednu nákupnú horúčku. Vyvolal nejednu vlnu nevôle, keď ich obchod zrušil. S tým je však koniec. No výhodné nakupovanie sa ani zďaleka nekončí. Je rok 2015, zabudnite na nožnice, zabudnite na vystrihovanie, zabudnite na papierové kupóny. Dámy a páni, na trávnik vstupujú v dresoch obľúbenosti zľavové kódy.

Čo musíte o zľavových kódoch vedieť pred úvodným hvizdom?

Nemusíte si ich kupovať, nemusíte si ich objednávať, nie je ich limitované množstvo. Jediné, čo musíte, je užiť si ich výhody. V Hej.sk si užijete ich výhody na 120 %, tak ako hrajú naši hokejisti proti silným súperom. Idete si kúpiť nový televízor, aby ste si vychutnali futbalové ligy? Chcete si vyskúšať na novom bicykli, aké to je jazdiť na Tour de France? Vyzval vás kamarát na duel v tenise a vy potrebujete novú raketu a tenisky? Nezáleží na tom, čo si chcete kúpiť, zľavový kód vám pomôže stlačiť cenu vašej objednávky dole. Buď o percentá z celkovej objednávky alebo sa vám odpočíta 5, 10, 20 € zo sumy nákupu. 

Ako zľavové kódy hrajú?

Či nastúpia do zápasu s chladničkou, práčkou, športovými potrebami alebo notebookom, vždy hrajú za vás a vo váš prospech. Vždy podajú odhodlaný výkon a vy vďaka nim ušetríte. Čo musíte urobiť, aby ste si po zápase vášho zľavového kódu s cenou objednávky mohli za ušetrené peniaze  vychutnať dobré pivo? Musíte nakúpiť v Hej.sk za určitú sumu, nemôžete použiť zľavový kód na akúkoľvek objednávku. Keď si idete kúpiť tenisové loptičky za 6 €, zľavový kód neuplatníte. No keď sa rozhodnete kúpiť loptičky, raketu aj s obalom a stojí to viac ako 100 € dostanete zadarmo zľavový kód na – 5 €.

Páči sa vám predstava byť divákom zápasu zľavový kupón vs. cena nákupu? Máme pre vás rezervované miesto v prvom rade. Zľavové kódy Hej.sk vás usadia na vaše miesto a zaručia, že sa zápas skončí výhrou vášho „tímu“.

 

Tomáš Turek

Tomáš Turek

(C) SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. 2015. Obrazový materiál podlieha autorskoprávnej ochrane. Jeho kopírovanie a redistribúcia je zakázaná.

Napíš komentár