Súboje v CocaCola školskom pohári budú znova na hrane noža (photo: CCSP)

Coca-Cola Cup 2015 štartuje

Lukáš Kendra

Deviaty ročník futbalového turnaja Coca-Cola Cup klope na dvere. Poskladajte školský tím a porovnajte si svoje sily s družstvami z celej Slovenskej republiky. Na víťazov medzinárodného Superfinále čaká veľké futbalové prekvapenie. Ešte do piatku 12. septembra sa školy môžu prihlásiť na stránkach www.skolskypohar.sk.


Fanúšik zo Slovenska mal takýto výhľad na finále MS vo futbale. (photo: Lukáš Kendra)

Finále MS v Brazílii očami priamych účastníkov finále zo Slovenska a Česka

Continental

Pre mnoho európskych fanúšikov sa stal výlet na futbalové majstrovstvá sveta do Rio de Janeira adrenalínovým zážitkom hneď od začiatku. Prudká búrka vo Frankfurte nad Mohanom odklonila štandardný transfer na letiská po celej Európe, a tak nebolo divu, že fanúšikovia prilietali do centra diania cez Rím, Paríž, Amsterdam alebo Madrid. Okrem pár výnimiek sa do sobotňajšieho večera väčšina cestujúcich na miesto určenia dostala a vstup do finálovej atmosféry bol fascinujúci.


 (photo: Continental Reifen Deutschland GmbH)

Inovované Barum Bravuris 3 – správna voľba pre cestu na letnú dovolenku

Continental / PR

Nové pneumatiky Barum Bravuris 3HM predstavujú skvelú voľbu pre obutie vozidla pred letnou dovolenkou. Inovovaný model sa dá zohnať za prijateľnú cenu, a preto ponúka ideálne riešenie pri posudzovaní hľadiska „cena verzus výkon“. Táto pneumatika pre osobné automobily bola totiž prepracovaná tak, aby priniesla vodičom atraktívne výhody ako vysoký kilometrový výkon, dlhšiu životnosť, nízky valivý odpor i zníženie hlučnosti.  


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12