Fanúšik zo Slovenska mal takýto výhľad na finále MS vo futbale. (photo: Lukáš Kendra)

Finále MS v Brazílii očami priamych účastníkov finále zo Slovenska a Česka

Continental

Pre mnoho európskych fanúšikov sa stal výlet na futbalové majstrovstvá sveta do Rio de Janeira adrenalínovým zážitkom hneď od začiatku. Prudká búrka vo Frankfurte nad Mohanom odklonila štandardný transfer na letiská po celej Európe, a tak nebolo divu, že fanúšikovia prilietali do centra diania cez Rím, Paríž, Amsterdam alebo Madrid. Okrem pár výnimiek sa do sobotňajšieho večera väčšina cestujúcich na miesto určenia dostala a vstup do finálovej atmosféry bol fascinujúci.


 (photo: Continental Reifen Deutschland GmbH)

Inovované Barum Bravuris 3 – správna voľba pre cestu na letnú dovolenku

Continental / PR

Nové pneumatiky Barum Bravuris 3HM predstavujú skvelú voľbu pre obutie vozidla pred letnou dovolenkou. Inovovaný model sa dá zohnať za prijateľnú cenu, a preto ponúka ideálne riešenie pri posudzovaní hľadiska „cena verzus výkon“. Táto pneumatika pre osobné automobily bola totiž prepracovaná tak, aby priniesla vodičom atraktívne výhody ako vysoký kilometrový výkon, dlhšiu životnosť, nízky valivý odpor i zníženie hlučnosti.  


Lídrom Francúzov je prekvapivo Evra. (photo: SITA/AP Photo/David Vincent)

Francúzi sa musia sústrediť

Štefan Cebro

Prvý tip na Francúzov nám vyšiel. V zápase proti Hondurasu boli jasne lepší a zaslúžene vyhrali 3:0. V praxi to však stále neznamená nič, Francúzi splnili povinnosť vyhrať nad možno najslabším tímom na majstrovstvách sveta.


 (photo: )

Tipujúci môžu vyhrať svoj vlastný Mundial

Michal Kolárik

Štyri roky čakania stačili. Už dnes opäť vypukne futbalové šialenstvo v podobe svetového šampionátu vo futbale. V Brazílii bude síce Slovensko chýbať, ale futbaloví fanúšikovia pod Tatrami si prídu na svoje aj tak.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12