Tevéz bude hypnotizovať obrancov Benficy. (photo: SITA/AP Photo/ Massimo Pinca)

Benfica - Juventus

Branislav Hujo

DoxxBet Tip Dňa je nová rubrika, v ktorej priatelia TakUrčitee z DoxxBet.sk upozornia na lákavú príležitosť okoreniť zaujímavý zápas príjemnou výhrou.


Real alebo Bayern? Dnes večer prvé kolo epického semifinále LM. (photo: SITA/AP Photo/Paul White))

Real - Bayern

Branislav Hujo

Doxx Tip Dňa je nová rubrika, v ktorej priatelia TakUrčitee z DoxxBet.sk upozornia na lákavú príležitosť okoreniť zaujímavý zápas príjemnou výhrou.


 (photo: )

Tímy zabojovali o krajské kolo Coca-Cola Školského pohára

Lukáš Kendra

Ešte viac ako mesiac ostáva do Majstrovstiev sveta vo futbale v legendárnej  Brazílii. Tak ako sa tridsať dva tímov pripravuje na najväčší sviatok roka, tak sa aj chlapci a dievčatá z celého Slovenska pripravovali počas zimy na ďalšie zápasy Coca-Cola Školského pohára. Počas prvých dvoch aprílových týždňov súťažili o miestenky do krajských kôl.


 (photo: )

So spoločnosťou Continental AG na finále 2014 FIFA World Cup Brasil all inclusive

Continental / PR

Spoločnosť Continental, výrobca prémiových osobných pneumatík, prináša v rámci svojej novej online súťaže dva exkluzívne balíčky obsahujúce spiatočnú letenku do Brazílie, ubytovanie v štvorhviezdičkovom hoteli sprievodný program a vstupenku na finálový zápas 2014 FIFA World Cup BrasilTM.


 (photo: )

Postup do finále láka štrnástich

Michal Kolárik / PR

Iba raz za päť rokov zažíva Slovensko okamihy, na ktoré bývajú s odstupom času niektorí hrdí a iní by na ne najradšej zabudli. Iba raz za päť rokov slovenský národ rozhoduje o tom, kto ho bude zastupovať v pozícii prezidenta.


 (photo: DoxxBet)

Na olympiáde v Soči zarobia aj tipujúci

Michal Kolárik / PR

Na olympiáde v Soči zarobia aj tipujúci Už o niekoľko hodín sa v ruskom čiernomorskom letovisku Soči začnú hry XXII. zimnej olympiády. Opäť sa tak roztočí kolotoč súbojov o najcenejšie kovy, ktoré je možné získať iba raz za štyri roky.


 (photo: Continental)

Fanúšik zo Slovenska si vykopal zájazd na MS vo futbale v brazílskom Riu

Sergej Danilov

Koncern Continental AG vyvinul pre podporu sponzoringu MS vo futbale FIFA 2014 jedinečnú hru ContiRioKick, v rámci ktorej môže každý súťažiť o VIP zájazd na futbalové majstrovstvá sveta FIFA 2014 v brazílskom Rio de Janeiro, vrátane ubytovania, leteniek a vstupeniek na štadión . V hre je tiež oficiálna lopta majstrovstiev adidas Brazuca alebo prémiové pneumatiky Continental.


Súboje v CocaCola školskom pohári budú znova na hrane noža (photo: CCSP)

Na najlepšie tímy Coca-Cola Školského pohára 2013 čaká medzinárodné Superfinále

Lukáš Kendra

Do ôsmeho ročníka futbalového turnaja pre žiakov a žiačky druhého stupňa základných škôl a nižších ročníkov osemročných gymnázií sa prihlásilo 522 chlapčenských a 118 dievčenských tímov. Celkovo 640 tímov a viac ako 9600 mladých futbalistov a futbalistiek bude súťažiť o hlavnú výhru – zájazd na zahraničný futbalový zápas.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12